Forza Horizon 4 disk dolu hatası

Mypheeeee

Picopat
Daha fazla  
Hocam merhaba iyi günler ben Forza Horizon 4'ü Steamdan satın aldım oyunu indirceğim zaman oyun 82 GB ya 82 GB'yi disk e atıyor klasör olarak atıyor o yer kaplanıyor sonra indirmeye başladığım zaman biraz ilerlediğinde indirme %22 olduğu zaman yer yok diyor yer var ama yok diyor sonradan.

31.png

Dosya Ekleri

• shj.png
    shj.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 14
Hocam merhaba iyi günler ben Forza Horizon 4'ü Steamdan satın aldım oyunu indirceğim zaman oyun 82 GB ya 82 GB'yi disk e atıyor klasör olarak atıyor o yer kaplanıyor sonra indirmeye başladığım zaman biraz ilerlediğinde indirme %22 olduğu zaman yer yok diyor yer var ama yok diyor sonradan.

Eki Görüntüle 1510591
Oyunu açmaya çalıştınız mı? Ve usb belleğe mi yüklediniz oyunu bende geçen gün forza 4 satın aldım ve yükledim öyle herhangi bir problemim olmadı.

Yer var ama İndirirken Kaplıyor disk sonra yer yok diyor
Hocam Merhabalar iyi Günler Ben Forza Horizon 4 ü Steam dan Satın aldım Oyunu İndirceğim zaman oyun 82 gb ya 82 gb yi disk e atıyor Klasör olarak atıyor o yer kaplanıyor sonra indirmeye başladığım zaman Biraz ilerlediğinde indirme %22 olduğu zaman Yer yok Diyor Eki Görüntüle 1510591

Oyunu açmaya çalıştınız mı? Ve usb belleğe mi yüklediniz oyunu bende geçen gün forza 4 satın aldım ve yükledim öyle herhangi bir problemim olmadı.
Yok Oyunu dışarıya çıkarken indirme başlattım geldiğimde depolama yetersiz diyor ama forza yı indirmeden önce 101 gb Yerim var Forza İndirmeye başladığımda Doluyor Lütfen yardımcı olun

Yer var ama İndirirken Kaplıyor disk sonra yer yok diyor

Yok Oyunu dışarıya çıkarken indirme başlattım geldiğimde depolama yetersiz diyor ama forza yı indirmeden önce 101 gb Yerim var Forza İndirmeye başladığımda Doluyor Lütfen yardımcı olun
Hiç bir fikrim yok ne yazık ki yardımcı olamıyorum. Eğer bir şey bulursam buraya yazarım.

Geri
Yukarı