Çözüldü Forza Horizon 4 ekrana gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den FH4 indirdim oyna dediğimde Steam'de oyunda gözüküyorum fakat ne ekrana ne de görev çubuğuna FH4 geliyor. Görev Yöneticisinde FH4 gözüküyor.

Çözüm
Bu sorunu bayağı denemiş biri olarak söyleyeyim oyun NVIDIA ekran kartlarının bazılarında sıkıntılı yani oyunda genel bir optimizasyon sorunu var eğer bununla alakalı değilse sorununuz çözülebilir ama optimizasyonsa ki öyle olduğunu düşünüyorum yüksek ihtimalle çözülmesi zor.
Sistemi formatladım ve sorunum çözüldü hocam.
Bu sorunu bayağı denemiş biri olarak söyleyeyim oyun NVIDIA ekran kartlarının bazılarında sıkıntılı yani oyunda genel bir optimizasyon sorunu var eğer bununla alakalı değilse sorununuz çözülebilir ama optimizasyonsa ki öyle olduğunu düşünüyorum yüksek ihtimalle çözülmesi zor.

Sistemi formatladım ve sorunum çözüldü hocam.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı