Forza Horizon 4 Enter Ekranında Kapanma Sorunu

• Konuyu başlatan TAHAU
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 3B

TAHAU

Kilopat
Makaleler
2
Geçen Forza satın aldım ama ettiğimin oyunu enter ekranında kapanıyor insanlar 3.parti yazılımlarını veya Windows hizmetlerinin bir kısmını kapatarak çözmüşler ama bende hiçbiri işe yaramadı oyunu tekrar yüklemek istemiyorum 80GB civarı çünkü. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var ne yapsam olmuyor kafayı yiyeceğim gerçekten. GTX 1050. i5 9300H.
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Bilgisayarınız Windows 10 Home ise bazen sorun yaratabiliyor, bende Windows 10 Home vardı direk Pro ya yükselttim. Şuan Windows'umu etkinleştirmedim ama oyun gazet güzel çalışıyor ve hiç crash vermedi. Bu bilgi umarım işinize yarar :)

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de vardı çözümü windows kullanıcı adını kesinlikle ingilizce karakterler ile belirle Türkçe karakterleri tanımıyor. oyuna giriş yap. enter bas gönül rahatlığıyla oyna

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı