Series S mi yoksa One X mi alınmalı?

Swixy

Picopat
Daha fazla  
R9 380 i5 4460 16 GB RAM bir sisteme sahibim ve sadece oynattığı oyun Valorant, Minecraft falan; eskidiğini düşünüyorum. Yükseltmeye bütçem yetmiyor, biraz araştırdım satıp Series S alabiliyorum.

1: Coğu oyunlar İngilizce olduğu icin kafamı karıştırıyor mesela RDR2 vesaire oynarken Full İngilizce, bu oyunları nasıl anlayacağım o kadar İngilizcem yok maalesef.

2: Depolaması az, bunun yerine One X alabilirim bir de direksiyon seti alırım güzel olur keyifli olur, sizce değer mi?

3: GTA6 Series S'e çıkacakmış onu da oynamak isterim bir de Series S yeni o yüzden daha uzun ömürlü diye düşündüm.

4: One X ile Series S arasında cok bir fark var mı, One X desteği ve yeni oyunlar daha ne kadar gelebilir?

5: Yapmayı düşündüğüm şey gerçekten saçma mı yoksa mantıklı bir şey mi?

Sorulara yardımcı olan herkesten cok teşekkür ederim.

Hocam bunu karşılaştırmak hata lütfen tabii ki Series S şu an old gen ile New gen bir konsolu karşılaştırıyorsunuz ayrıca artık Xbox One oyunlar gelmemeye başladı bir yerden sonra hiç oyun çıkmaz.

One X cok guclu ve kaliteli bir konsol ancak gume gitti. Next gen yani series X/S'e cikacak oyunlari oynatabilir gucte. Ancak destegi kesilicegi icin mecburen Series S.

Hocam bunu karşılaştırmak hata lütfen tabii ki Series S şu an old gen ile New gen bir konsolu karşılaştırıyorsunuz ayrıca artık Xbox One oyunlar gelmemeye başladı bir yerden sonra hiç oyun çıkmaz.

Yani direksiyon seti falan güzel gibi geldi ama onu da başka zaman alırız olmadı.

One X cok guclu ve kaliteli bir konsol ancak gume gitti. Next gen yani series X/S'e cikacak oyunlari oynatabilir gucte. Ancak destegi kesilicegi icin mecburen Series S.

Desteği kaç yıla kesilir acaba ya kafam cok karışık 1TB bir de bütün oyunları yüklerdim.

Geri
Yukarı