Çözüldü Forza Horizon 4 enter ekranından sonra kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

yasirmydn

Femtopat
RAM
8 gb ddr 3
Ekran kartı
AMD Radeon R7 200 series
Anakart
Asus
İşlemci
İntel(R) CORE (TM) i3-2100 3.10 GHz 4 çekirdek
Selam Forza Horizon 4'ü arkadaşımın hesabından oynuyorum ve indirdikten sonra enter kısmını geçtim ve oyun yüklenirken hata vermeden kapandı sistemim karşılıyor (karşılamasa zaten açılmaz) eğer sorunu bilen varsa yardım edin silmek istemiyorum zaten 1 günde indirdim not: Forza fix yöntemini denedim.

Process ile hata raporu oluşturun. Bilgili kişiler yardımcı olacaktır. Oyunu Steam'den aldıysanız dosya doğrulama yapınız.

Process ile hata raporu oluşturun. Bilgili kişiler yardımcı olacaktır. Oyunu Steam'den aldıysanız dosya doğrulama yapınız.

Dosya doğrulama yaptım olmadı Process Monitor'ü deneyeceğim raporu buraya atarım.

Dosya burada RAR olarak sıkışmış olması lazım 472 MB değil 22 MB orada yanlış göstermiş.
Driver Güncelledim düzeldi

Son düzenleme:
Dosya doğrulama yaptım olmadı Process Monitor'ü deneyeceğim raporu buraya atarım.

Dosya burada RAR olarak sıkışmış olması lazım 472 MB değil 22 MB orada yanlış göstermiş.
Driver Güncelledim düzeldi

@Silinen üye hocam ben Process Monitor raporlarından çok anlamıyorum da müsait olduğunuzda bakar mısınız?

Geri
Yukarı