Forza Horizon 4 FPS düşüşü

JaegeeR0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Xbox Game Pass'den Forza Horizon 4 indirdim.
Ve inanılmaz bir drop oluyor genellikle yarışa girdiğimde en düşük ayara aldım 100 FPS'de aşırı fazla drop giriyor.
Oyun SSD'ye kurulu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz kötü olduğu içindir. Söylemediniz zaten.
Sistemi belirtmemiş ancak 100 FPS alıyorsa ve drop problemi varsa sorun çözülebilir.

RAM çift kanal mıdır ? SSD de boş alan ne kadar ?

Belkide parçalardan kaynaklı bir sorunu var arkadaşın? RAM'ları çok kalitesiz veya SSD'si öldü. Nereden bileceğiz?
O zaman sisteminiz kötü olduğu için diyeceğinize herhangi bir donanımsal veya yazılımsal arıza olabilir demelisiniz. Sistem söz konusu oyuna yeterli ise ki 100 FPS öyle ya da böyle alıyormuş iyi/kötü demek kimseye düşmez, kişisel bir fikirden de öteye geçemez.

O zaman sisteminiz kötü olduğu için diyeceğinize herhangi bir donanımsal veya yazılımsal arıza olabilir demelisiniz. Sistem söz konusu oyuna yeterli ise ki 100 FPS öyle ya da böyle alıyormuş iyi/kötü demek kimseye düşmez, kişisel bir fikirden de öteye geçemez.
Sizde haklısınız bende. Konu sahibi hala bir şey yazmadı. Beklemekte fayda var.

Merhaba Xbox Game Pass'den Forza Horizon 4 indirdim.
Ve inanılmaz bir drop oluyor genellikle yarışa girdiğimde en düşük ayara aldım 100 FPS'de aşırı fazla drop giriyor.
Oyun SSD'ye kurulu.

Ayarlar'dan video kısmına gelin, gelişmiş sekmesine tıklayın Hoky'yi kapayın. Bende sorunu bu çözmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı