Forza Horizon 4 G27 ayarı

İşletim sistemi
Windows 10

DDEMR

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523022612
Merhabalar forum.
Uzun süredir G27 sahibiyim, birkac aydir ise Microsoft Store uzerinden Forza Horizon 4 sahibiyim. Ancak ne yaptim ne ettiysem bu ikilinin ayarlarini yapamiyorum. Aylardir bombos yatiyor hem konsol hem oyun. Bu oyunu G27'yle beraber basariyla oynayabilen birisi var mi onu da cozemedim. Ne Logitech profiller ayari ne de oyun ici ayarini bir turlu ayarlayamadim. Bu konuda da yerli/yabancı kaynak cok yok ve olanlarda ya g29/920 ya da oyun ayarlari benimkiyle bir olmuyor. Normal bir sekilde surup ufak tefek drift yapmak istiyorum. Yardimci olabilecek birisi olursa aşırı memnun olurum cunku bos bos durmasindan canim çok sıkılıyor artık...

Logitech Profiler programından üstteki sekmeden Device>Game Controllers>Settings gir. Üstteki Pedals reported as.. sekmesi altındaki Combined in başındaki tik işaretini kaldır.

Logitech Profiler programından üstteki sekmeden Device>Game Controllers>Settings gir. Üstteki Pedals reported as.. sekmesi altındaki Combined in başındaki tik işaretini kaldır.
Hocam dediğiniz ayar bildiğim kadarıyla gaz-fren beraber calismasi gibi bir ayar. Ancak sorunum o değil. Genel olarak bu oyunda nasil bir ayar yapmaliyim onu bilemiyorum. Direksiyon kirilacak gibi oluyor..

Geri
Yukarı