Çözüldü Forza Horizon 4 G29 Görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deassis

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Steam'dan Forza Horizon 4 oyununu satın aldım fakat G29 Direksiyon setimi ayarlardan göremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Çözüm
Sorunu hem Logitech Gaming software, hem de G HUB indirip oyuna girerken ikisini de açarsanız direksiyonu görüyor oyun. Ben böyle çözdüm.
Sorunun genel çözümünü anlatmak isterim;

Eki Görüntüle 1464153

Burada bulunan VID_046D&PID_C24F adlı yolu siliniz ve direksiyonunuzun USB Bağlantısını çıkarıp tekrar takınız.
Yıl 2023, bilgisayarımı sıfırlamadan önce FH4 G29'u zor zekat görüyordu ancak şimdi dediğiniz her şeyi yapmama rağmen hala görmüyor.

Çözdünüz mü?
Bunların hepsi bence Microsoft yüzünden hocam. İnsanları FH4'ten soğutup FH5'e geçirtmeye çalışıyor. FH5'te anında görüyor. Ayrıca G29 PlayStation için yapıldığından Microsoft G29 sorunlarına çok uğraşmıyor. Ama G920'de sorun çıksa anında çözerler.

@Deassis dostum çok basit bişey söylemişsin ve konuya çözüldü kilidi atılmış ama uğraşıyorum iki gündür söylediğin zaten mümkün değil Logitech Gaming Software programını kurduğum zaman G Hub görmüyor zaten direksiyonu Bağlanıyor yazısında kalıyor. İkisini birlikte açık tutarak oyunu açtığımda hiçbir değişiklik yok bunun tam olarak çözüm neresinde? Bir çözüm atılacaksa adam akıllı çözüm yöntemi anlatılmalı bence. Yardımcı olursan sevinirim.
İlk önce G Hub yükle sonra Gaming Software.

Arkadaşlar sorunu çözdüm, buradaki yöntemlerin hiçbiri çalışmıyor boşuna denemeyin. Logitech Gaming Software yazılımının eski versiyonunu indirirseniz oyun görecektir.
Gülmenizi anlayamadım. G920 ile ne olursa olsun FH4 direksiyonu anında görüyor. Bunu anlatmaya çalıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı