Forza Horizon 4 G29'u görmüyor

erenuney16

Hectopat
Steam'den Forza Horizon 4 satın aldım, indirdim fakat G29 direksiyon seti bir türlü oyunda görünmüyor. Daha öncesinde Game Pass ile oynadığımda sıkıntısız oynamıştım. Sorun benden mi kaynaklı ya da oyundan mı bilen var mı? Ayrıca seti ETS, ATS gibi simülasyon oyunlarında 4 yıldır oynuyorum.

Steam'den Forza Horizon 4 satın aldım, indirdim fakat G29 direksiyon seti bir türlü oyunda görünmüyor. Daha öncesinde Game Pass ile oynadığımda sıkıntısız oynamıştım. Sorun benden mi kaynaklı ya da oyundan mı bilen var mı? Ayrıca seti ETS, ATS gibi simülasyon oyunlarında 4 yıldır oynuyorum.

Oyunun Steam versiyonunda genel olarak sıkıntı var galiba dün sorun yaşayanlar vardı, güncelleme gelmesini bekleyin.

Ustam ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Diğer oyunlarda görüyor, Forza 4'te görmüyor. Aldım, hemen indirdim, tadı çıkmıyor direksiyon olmayınca. Çözüm falan buldun mu ustam?

Yalnız değilmişim, kafayı yemek üzereydim. Daha önce Xbox Pass'te direksiyon ile oynadım, Steam'de ne yaparsam yapayım Logitech direksyon setini görmüyor. Aynı şekilde Logitech Joystick'i de görmüyor. İnşallah bu sorunu en kısa sürede çözerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı