Forza Horizon 4 grafikleri kötü gözüküyor

İşletim sistemi
Windows 11
Makaleler
40
Daha fazla  
RAM
G.Skill Ripjavs V 8 GB + Crucial 4 GB
Ekran kartı
Vega 3 ( 2 GB VRAM)
Anakart
A320M S2H
İşlemci
3000G
Selam,

Forza Horizon 4 oyununda nedense grafikleri Yuksek ayarlara almama ragmen grafikler sanki FSR'da performans modunda gibi gosteriyor. Ornek goruntu:

1665857158759.png

Grafik ayarlari:

1665857218399.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    7,6 KB · Görüntüleme: 87
Ekran Görüntüsü (48).png

Örnek olması için atıyorum aldığım ekran görüntüsünde grafikler yüksek-ultra arasındaydı. Ağaçlar vb. oyunun motorundan kaynaklı gerçekçi gözükmüyor. Sizde sanki çevre doku kalitesi düşükte kalmış gibi gözüküyor yollar kenarlar tırtışlı.

Ortada teknik bir problem yok aslında, Forza Horizon'ın grafiklerinin abartıldığını, çevre kalitesi olarak aslında hiç de iyi bir oyun olmadığını her fırsatta söylüyorum ama gereksiz linç yiyorum.

Forza Horizon 4'ün çevre kalitesi kötü, 5'de bu durum çözülür demiştim ancak onda da çok bir iyileştirme yok. Çözünürlük arttırarak daha iyi bir çevre kalitesi yakalamak mümkün ancak ne yaparsanız yapın çok iyi bir kaliteye ulaşmıyor çevre kalitesi, Forza Horizon 5'i 2K Extreme ayarlarda oynuyorum yine iyi değil.

Ortada teknik bir problem yok aslında, Forza Horizon'ın grafiklerinin abartıldığını, çevre kalitesi olarak aslında hiç de iyi bir oyun olmadığını her fırsatta söylüyorum ama gereksiz linç yiyorum.

Forza Horizon 4'ün çevre kalitesi kötü, 5'de bu durum çözülür demiştim ancak onda da çok bir iyileştirme yok. Çözünürlük arttırarak daha iyi bir çevre kalitesi yakalamak mümkün ancak ne yaparsanız yapın çok iyi bir kaliteye ulaşmıyor çevre kalitesi, Forza Horizon 5'i 2K Extreme ayarlarda oynuyorum yine iyi değil.
Evet araba sürerken o uzak çizim mesafeleri çok göze batıyor 2010'dan kalma NFS Hot Pursuit'te bile daha iyi uzak çizim mesafesi mevcuttu.

Yeni konular

Geri
Yukarı