Forza Horizon 4 Güncelleme Desteği Kesildi

Dün öğlene doğru Forza kendi YouTube kanalında bir canlı yayın yaptı ve bu yayında Forza Horizon 5 ile ilgili şeylerden bahsetti. Yayını tam izleyemediğim için detay veremiyorum maalesef. Bu yayın 30 dk sürdü ve bu yayından sonra Forza Horizon 4'e bir güncelleme geldi.

Güncellemede "Final Update" yazıyordu ve araştırdığım zaman bu update'in son update olduğunu gördüm. Bir sürü yabancı kanal videolarını çekti, son güncellemeyle yeni bir araba gelmiş. Bu güncelleme galiba şu anlık Microsoft'dan oyunu alanlara geldi çünkü Steam'de ben bu güncellemeyi göremedim ama yakın zamanda oraya da gelecektir. Bu güncellemeyi "Update 37" veya "Final Update" yazarak araştırabilirsiniz.

Bana sorarsanız üzüldüm çünkü çoğu kişi bu hafta oyunu Steam'den ucuz ve güzel bir fiyata aldı ben dahil. Ama doğru düzgün oynayamadan güncelleme desteği kesildi. Ben bu olayın ilgiyi Forza Horizon 5'e toplamak için yapıldığını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı