Forza Horizon 4 hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

eraytabak

Femtopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 hata vermeden kapanıyor.

2 türlü kapanma mevcut; ilk olarak internet açıkken girdiğimde intro'dan sonra oyun başlamadan kapanıyor, ikinci olarak olarak interneti kapatıp oyunu açtığımda oyun açılıyor ancak 5 dakika sonra hata vermeden yine kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza Horizon 4 hata vermeden kapanıyor.

2 türlü kapanma mevcut; ilk olarak internet açıkken girdiğimde Intro'dan sonra oyun başlamadan kapanıyor, ikinci olarak olarak interneti kapatıp oyunu açtığımda oyun açılıyor ancak 5 dakika sonra hata vermeden yine kapanıyor.

Microsoft sürüm mü yoksa Steam mı?

Steam sürümlerinde sıkıntı yaşayan çok kişi var. Bu yüzden sorun yaşıyor olabilirsiniz. Öncelikle yapmadıysanız sistemi yeniden başlatın. Steam hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girmeyi deneyin. Eğer bir çözüm bulamazsanız oyunla ilgili sorunları internette araştırıp kendinizinkine benzeyenlerin yaptığı çözümleri deneyebilirsiniz. En kötü ihtimal oyunu silip tekrar yükleyin. Yapabiliyorsanız farklı bir diske yüklemeyi deneyin.

Steam sürümlerinde sıkıntı yaşayan çok kişi var. Bu yüzden sorun yaşıyor olabilirsiniz. Öncelikle yapmadıysanız sistemi yeniden başlatın. Steam hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girmeyi deneyin. Eğer bir çözüm bulamazsanız oyunla ilgili sorunları internette araştırıp kendinizinkine benzeyenlerin yaptığı çözümleri deneyebilirsiniz. En kötü ihtimal oyunu silip tekrar yükleyin. Yapabiliyorsanız farklı bir diske yüklemeyi deneyin.
Dediklerinin hepsini yaptım 3 haftadır uğraşıyorum 😅 Burdan profesyonel biri varsa yardım edebilir diye yazdım artık
Bu sorun sizle alakalı olmayabilir. Şu an Steam versiyonunda sorun var.
Öyle tabiki ancak steam versiyonunda bile oynayan oynuyor

Geri
Yukarı