Forza Horizon 4 hediye arabaları alınmıyor ve kendi kendine kapanıyor

Legend4123

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle FH4 oyunda Ultimate Edition olarak oynuyorum ve hediye araçlar verdi hepsini indirdim oyunda şu an 6 seviyeyim ve mesajlardaki hediye araçları kullanamıyorum indir yazıyor basıyorum hiçbir şey olmuyor ve oyun kendi kendine kapanıyor 1 süre oynayınca. Biraz araştırdım ve aile ayarlarını çıktı hep karşıma yetişkin bir üye ekledim Microsoft aile gruba lakin bir şey değişmedi şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Adımları uygula oyunun kapanmaması için. O kronik bir sorun maalesef. Hemen hemen herkeste oluyr. Kendiliğinden düzelmişti bende.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eve git DLC yerine girip boşluk tuşuna bas, eğer oyun kapanırsa şu çözümü uygula:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hayır olmuyor evde dlc kısmına gidip bastım ve hiçbirşey olmuyor
Forza Fix 2.0 diye program var ben onu kullanıyorum. Genel atma sebebi aile paylaşımı + ucuza aldığımız yerlerden kaynaklı adamlardan 2 haftada 1 şifre istiyorum :D
Peki nasıl indirim forza fix 2.0 çünkü İnternet de baktım bir tane var oda virüslü
Öncelikle FH4 oyunda Ultimate Edition olarak oynuyorum ve hediye araçlar verdi hepsini indirdim oyunda şu an 6 seviyeyim ve mesajlardaki hediye araçları kullanamıyorum indir yazıyor basıyorum hiçbir şey olmuyor ve oyun kendi kendine kapanıyor 1 süre oynayınca. Biraz araştırdım ve aile ayarlarını çıktı hep karşıma yetişkin bir üye ekledim Microsoft aile gruba lakin bir şey değişmedi şimdiden teşekkürler :)
Bu arada ilk inin çözümünü buldum yeni hesab açtım forzayı ona geçirdim oldu yetişkin hesap olduğu için ama kapanmaya çözüm bulamadım hala

Son düzenleme:

Geri
Yukarı