Forza Horizon 4 için 500 TL direksiyon seti önerisi

yiğit cengiz

Hectopat
Daha fazla  
500 TL'lik Forza 4 oynanacak direksiyon seti istiyorum. 2. el de olabilir. 500 TL'yi az da olsa gecebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi yükselterek 2. el DFGT al eğer uğraşmak isterim ben dersen @Affansen hocamı davet ediyorum ve kendi direksiyon setini kendin yap diyorum.

Çok uğraştırır mı?

Kişiden kişiye değişir ve deneyimliden deneyimsize göre değişir diyeyim size.

Örnek olarak ben çok rahat lehim ve programlamasını halledebilecek iken siz tecrübesiz ve deneyimsiz olduğunudan lehim ve programlamasını yaparken benden 2 kat daha fazla çalışabilirsiniz.

Bu deneyime bağlı birazda yapma hızı. Tüm parçalar hazır olsa büyük ihtimal ile 1 haftaya tüm seti hazır hale getirebilirim.

Forza direksiyon için optimize edilmiş bir oyun değil. En üst düzey G29 gibi setlerle bile çok keyifli olmuyor. ETS2 için sorsaydınız direksiyon mantıklı derdim. Bu oyun için en iyisi Xbox Controller alıp onunla oynamak. 500 TL'ye alacağınız alt seviye bir direksiyon yerine aynı paraya üst seviye bir oyun kolu almış olursunuz hem.

Forza direksiyon için optimize edilmiş bir oyun değil. En üst düzey G29 gibi setlerle bile çok keyifli olmuyor. ETS 2 için sorsaydınız direksiyon mantıklı derdim. Bu oyun için en iyisi Xbox Controller alıp onunla oynamak. 500 TL'ye alacağınız alt seviye bir direksiyon yerine aynı paraya üst seviye bir oyun kolu almış olursunuz hem.

Peki o PC'ye uyumlu mu hiç daha once bir koldan oynamadım.

Windows 10'a tam uyumlu. Logitech F710 gibi gamepad'lerdeki bağlantı kopması sorunları Xbox Controller'de hiç olmadı bende. Yalnız anakartınızın Bluetooth özelliği olması ya da Bluetooth adaptörünüz olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı