Forza Horizon 4 için direksiyon seti önerisi

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Forza Horizon 4 oynayacağım belki ETS 2 de oynarım rahat olsun rahat dönsün kolay kullanışı olan F/P ürünü olsun 240-270 derece olur. ETS 2 için her ne kadar yeter bilmiyorum ama ana amacım Forza Horizon 4 oynamak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ets2 için 240-270 derecelik dönme açıları size yetmez. Alıştıktan sonra belki oynanabilir ama şöyle bir durumla karşılaşırsınız. Oyundaki kamera açınız eğer içersen olacaksa siz 270 derece direksiyonunuzu döndürdüğünüzde oyundaki direksiyon 900-1080 derece dönecek ve bu biraz değişik olabilir. Fakat F1 gibi oyunlar oynuyorsanız 270 derece işinizi gayet görür.
Bütçe varsa G29-G923-T150 almanızı öneririm.

ETS 2 için 240-270 derecelik dönme açıları size yetmez. Alıştıktan sonra belki oynanabilir ama şöyle bir durumla karşılaşırsınız. Oyundaki kamera açınız eğer içersen olacaksa siz 270 derece direksiyonunuzu döndürdüğünüzde oyundaki direksiyon 900-1080 derece dönecek ve bu biraz değişik olabilir. Fakat F1 gibi oyunlar oynuyorsanız 270 derece işinizi gayet görür.
Bütçe varsa G29-G923-T150 almanızı öneririm.

Bütçe 600-700 TL Forza Horizon 4 oynarım daha çok.

600-700₺ arası en meşhur direksiyon seti snopy v5h fakat yazılım gerektiriyor mu, istediğiniz performansı alabilir misiniz bilmiyorum
2. El DFGT bakabilirsiniz, sıfır olarak tek adam akıllı seçenek Rampage v900-s, kendim de kullanıyorum, oyunlarda idare ediyor fakat DFGT almak daha iyi olur.
İkinci El Dfgt ler bile artık 1000 den aşağı bulmak çok zor. Direksiyon piyasası çok fena ya, G29 mesela sıfırı 3200 e bulunabiliyor. Sahibinden gibi sitelerde ikinci elleri 3000 e satılıyor. Bu nasıl bir pazar anlayışı bişzm ülkede hala çözemedim. İkinci El ürünün kelime manasını bile bilmiyoruz ülke olarak.

İkinci El Dfgt ler bile artık 1000 den aşağı bulmak çok zor. Direksiyon piyasası çok fena ya, G29 mesela sıfırı 3200 e bulunabiliyor. Sahibinden gibi sitelerde ikinci elleri 3000 e satılıyor. Bu nasıl bir pazar anlayışı bişzm ülkede hala çözemedim. İkinci El ürünün kelime manasını bile bilmiyoruz ülke olarak.
Maalesef ülkemizdeki fırsatçılardan dolayı fiyatlar çok yüksek.
Dandik v900-s bile 1300 Tl olmuş, geçen sene 500Tl'ye almıştım.

Dolar geçen sene bugüne oranla şu an 60 kuruş artmış. v900s in satışı 100 dolar olsun (ki hiç sanmıyorum) 60TL artması gerekiyordu. Yok abi döviz kuru fena, bizim teknolojik ürün satan esnaf ve şirketler daha da fena..

Geri
Yukarı