Forza Horizon 4 için gamepad önerisi

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Forza için 300 TL civarı oyun kolu önerir misiniz? Bütçenin biraz daha üstüne belki çıkarım ama çok değil. Araba yarışı odaklı istediğim için gaza az basınca az gitmesi, çok basınca gitmesi önemli benim için.
Bir de bu oyunu direksiyonu saymazsak eğer oyun kolu ile oynamak klavyeyle oynamaya oranla daha mı iyi olur?

Trust GXT 540 düşünüyorum nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 540 kullanıyorum.
Yani, eh işte. İşimi görüyor ama sol joystick'i sol tarafı bazın çalışmıyor ve kaza yapmama sebebiyet veriyor. Gaz ve fren de pek iyi çalışmıyor, %40'a yakın ölü bölge var.
Vasatın üstü diyebilirim. Ama farklı kol aldıracak kadar da kötü değil.

Hocam titreşimi yok diye biliyorum, öyle de araba yarışının keyfi çıkmaz ki. Bir de şikayet var baya F310'dan ama GTX 540 hakkında pek şikayet duymadım.
F710 tercih etmelisiniz o zaman. Titreşim önemli bir özellik ama bütçe gereği kısılmış.

Arkadaşlar Forza için 300 TL civarı oyun kolu önerir misiniz? Bütçenin biraz daha üstüne belki çıkarım ama çok değil. Araba yarışı odaklı istediğim için gaza az basınca az gitmesi, çok basınca gitmesi önemli benim için.
Bir de bu oyunu direksiyonu saymazsak eğer oyun kolu ile oynamak klavyeyle oynamaya oranla daha mı iyi olur?

Trust GXT 540 düşünüyorum nasıldır?

F310 önerimdir. Zamanın da F710 kullandım fakat piller ile uğraşmak can sıkıcı. Kablolu F310 gayet iyidir şu an Forza Horizon 5 için kullanıyorum.

Ben Xbox gamepad ile oynadım fakat bir türlü alışamadım sevemedim kontrolü. RDR2'yi falan gamepad ile oynuyorum orada çok eğleniyorum fakat yarış oyununda sevemedim bir türlü aslında tam tersi olması gerekirdi.

Geri
Yukarı