Forza Horizon 4 için kademeli gamepad tavsiyesi

Gerçekten de bitmiş hocam.

Logitech kollar da iyi fakat Horipad Pro Xbox One kadar değil.

Site hakkında Technopat'ta hiçbir şey bulamadım.

Bütçenin üstünde almaya durumum var ama yani bir kola o kadar vermek istemiyorum açıkçası ama eğer ömürlük olarak kullanabileceğim bir ürünse artık almışken bunu alabilirim, almaya değer mi?
Logitech kollar da iyi fakat Horipad Pro Xbox One kadar değil.
Bu konuları o kadar kafaya takan birisi değilim hocam hiç yoktan iyidir idarelik olarak f310 kafama yatıyor.

@han5267, güvenli bir mağaza. Alabilirsiniz. N11 üzerinden de satıyordu.

Horipad Pro Xbox One, emin olun ki orijinal Xbox One kolundan daha kaliteli. Sadece dez avantajı kablolu olması. Microsoft lisansını bu şekilde vermiş. Kablosuz olsa zaten Elite kalitesinde bir kol. Altında Elite gibi makro tuşları var. Ödüllü en iyi D-pad sahibi. Efsane cuma indirimi ile 250 TL'den iki adet aldım. Çok şükür kol derdim bitti.

PC de çalışıyor mu?

Xbox One ve PC ile tam uyumlu. Zaten Microsoft lisanslı. Xbox One kolu neyse, bu da o.

Şu anda F310 ile Forza oynuyorum tetikler kademeli ve bana sorun çıkartmıyor.
İnternette yorumlarda bağlantı kopma sorunu ve tuşların çok sert olduğu hakkında yorumlar var sizde böyle bir sorunla karşılaştınız mı gerçekten bunlar var mı.
@han5267, güvenli bir mağaza. Alabilirsiniz. N11 üzerinden de satıyordu.
Arada 2 kat fiyat farkı var hocam bu farkı vermeye değer mi acaba. Bilgim olmadığı için ben pek emin olamadım sanırım f310 veya sizin önerdiğiniz horipad alacağım

İnternette yorumlarda bağlantı kopma sorunu ve tuşların çok sert olduğu hakkında yorumlar var sizde böyle bir sorunla karşılaştınız mı gerçekten bunlar var mı.
Daha önce hiç karşılaşmadım. Tuş sertliği belki göreceli bir kavramdır ki bende o da yoktu ama bağlantı kopması yaşadığımı hatırlamıyorum.

Daha önce hiç karşılaşmadım. Tuş sertliği belki göreceli bir kavramdır ki bende o da yoktu ama bağlantı kopması yaşadığımı hatırlamıyorum.

Bende Hepsiburada yorumları arasında görmüştüm herhalde tam hatırlamıyorum ama tuşlar sert ve basınca ses çıkartıyor diyordu fakat siz kullanan birisi olarak sorun yok diyorsanız büyük ihtimalle bende F310 alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı