Forza Horizon 4 için kademeli gamepad tavsiyesi

Hocam, kopma sorunu kablosuz olan kolda olabiliyor. Kablolu olan kolda olmaz. Tuşları da çok kötü değil. Biraz sert olduğu doğru.

Hocam, kopma sorunu kablosuz olan kolda olabiliyor. Kablolu olan kolda olmaz. Tuşları da çok kötü değil. Biraz sert olduğu doğru.

O zaman hevesimi almak için fazla para vermeden F310 alayım hocam eğer tuşların sertliği oyun zevkine etkilemeyecekse. Normalde biraz daha bütçeyi artırabilirdim ama bu ay maalesef trafik kazası yaptığım için biraz da o yüzden fazla masrafa girmeyeyim. Teşekkürler:)

Bende Hepsiburada yorumları arasında görmüştüm herhalde tam hatırlamıyorum ama tuşlar sert ve basınca ses çıkartıyor diyordu fakat siz kullanan birisi olarak sorun yok diyorsanız büyük ihtimalle bende F310 alacağım.
Ben öyle bir şey hissetmedim belki üretim farklılığı oluşmuştur yıllar içerisinde. Benimki yeni bir model değil sonuçta.

Ben öyle bir şey hissetmedim belki üretim farklılığı oluşmuştur yıllar içerisinde. Benimki yeni bir model değil sonuçta.

Tamamdır hocam sağ olun oyun esnasında herhangi bir sorun çıkarmıyorsa o zaman bende F310 alayım, sert olmasından oyun esnasında rahatsızlık verebileceği için tereddütte kalmıştım fakat şimdi aklımda soru işareti kalmadı. Bütçeme göre en iyi F/P ürünü bu olduğundan bu ürünü tercih edeceğim.

Tamamdır hocam sağ olun oyun esnasında herhangi bir sorun çıkarmıyorsa o zaman bende F310 alayım, sert olmasından oyun esnasında rahatsızlık verebileceği için tereddütte kalmıştım fakat şimdi aklımda soru işareti kalmadı. Bütçeme göre en iyi F/P ürünü bu olduğundan bu ürünü tercih edeceğim.

Nasıl? F310'dan memnun musunuz?

Geri
Yukarı