Forza Horizon 4 ilerlemesi aktarılamıyor

• Konuyu başlatan sfx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 519

sfx

Kilopat
Steam'den oynuyorum. Bilgisayara format attım, oyunu tekrardan kurdum. Xbox profilimde başarımlar görünüyor ama oyun içinde yeni başlamışım gibi çok az bir kısmı var. Bunun bir çözümü var mı?

Bunun bir çözümü yok resmi sitesinde sıkça sorulan sorular kısmında Xbox ve Steam'deki Save dosyanızın farklı ve platformlara özel olduğu ve aktaramayacağınız yazıyor.

Yapmak istediğim platformlar arası bir aktarma değil. Steam'den kurduğumuz Forza zaten Xbox altyapısını kullanıyor ilerlemeleri kaydetmek için. Anlamadığım çok az bir kısmını kaydetmiş kalanınıda başarımlar olarak Xbox'ta gösteriyor ama oyun içinde bu ilerlemeler yok.

Yapmak istediğim platformlar arası bir aktarma değil. Steam'den kurduğumuz Forza zaten Xbox altyapısını kullanıyor ilerlemeleri kaydetmek için. Anlamadığım çok az bir kısmını kaydetmiş kalanınıda başarımlar olarak Xbox'ta gösteriyor ama oyun içinde bu ilerlemeler yok.
İlerlemeler ve başarımlar içinde aynı durum geçerli sanırım Steam'e geçtiğimde benim de öyleydi, sonra geri döndüm.

Geri
Yukarı