Steam, Forza Horizon 4 ilerlemesi gitti

KururinKuruKuru

Picopat
Daha fazla  
Aylar sonra Forza Horizon 4 oynayasım geldi ve Steam'den indirip girdim. Giriş ekranında Xbox hesabı istiyor biliyorsunuz ki. Ben Xbox hesabımı kaybetmiştim ve başka hesapla giriş yaptım ancak bu sefer de tüm ilerlemem sıfırlanmış. İlerlemelerin Steam Cloud'a kaydedilmesi gerekmiyor mu? Oyunu Steam'den aldım ve Steam'den başka bir yerden oynamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aylar sonra Forza Horizon 4 oynayasım geldi ve Steam'den indirip girdim. Giriş ekranında Xbox hesabı istiyor biliyorsunuz ki. Ben Xbox hesabımı kaybetmiştim ve başka hesapla giriş yaptım ancak bu sefer de tüm ilerlemem sıfırlanmış. İlerlemelerin Steam Cloud'a kaydedilmesi gerekmiyor mu? Oyunu Steam'den aldım ve Steam'den başka bir yerden oynamadım.

Steam'den ziyade Xbox'ında kaydetmiş olması lazımdı.
Bence iki tarafı da kontrol edin. İllaki bir uygulama kaydetmiştir.

Steam'den ziyade Xbox'ında kaydetmiş olması lazımdı.
Bence iki tarafı da kontrol edin. İllaki bir uygulama kaydetmiştir.

Ya işte normalde oynarken bağlı olan Xbox hesabını kaybettim. Başka Xbox'la girince sıfırdan başlattı oyuna. Steam clouda kaydediyor sanmıştım.

Steam hesabımı başka Xbox hesabına bağladım ancak yine sonuç yok. Sanırım Forza Horizon 4 ilerlemeleri Xbox hesabına bağlı ya da Steam Cloud üzerinden ilerlemelerim gitti. Asıl sorun Ultimate Edition özellikleri ve DLC'ler de gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı