Forza Horizon 4 ilk sahnede kapanıyor

Andromeda262

Hectopat
Dostlar aşağıdaki gördüğünüz sahnede daha oyun açılmadan kapanıyor bir uyarı vesaire de vermiyor. Görev Yöneticisi'nden de kontrol ettim tamamen kapatıyor oyun kendisini. Oyun Game Pass'ten olduğu için dosyaları doğrulama gibi bir olay yapamıyorum. İnternetten baktığımda oyunun verisini sıfırla gibi bir olay vardı onu denedim ama yine değişen bir şey olmadı. Oyunu bir .bat dosyası ile açmayı gösteren bir çözüm denedim ama yine bir işe yaramadı. Oyunu sil yükle yapmam çok uzun sürer çünkü internetim gerçekten çok yavaş. Sorun ise şunu yaptıktan sonra ortaya çıkmaya başladı: Oyunun ayarlarını Ultra'ya almaya denedim ve bir anda kapandı ve ondan sonra da anlattığım olay olmaya başladı. Bu oyunun ayarlarını oyuna girmeden sıfırlama gibi bir yol var mı? Oyuna nasıl girebilirim?

1630597798232.png

Sistem özelliklerin nedir? NVIDIA GeForce Experience üzerinden oyun grafik ayarları vb. yapılabiliyor. Ayarları düşürüp deneyebilirsin. Tabi NVIDIA ekran kartın varsa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim sorunum böyle bir şey değil ki bende hiçbir şey gelmiyor ekrana direk kapanıyor attığım ss'den sonra.
Sistem özelliklerin nedir? NVIDIA GeForce Experience üzerinden oyun grafik ayarları vb. yapılabiliyor. Ayarları düşürüp deneyebilirsin. Tabi NVIDIA ekran kartın varsa.
RX 460 4GB
İntel i3-6098p
8GB 2133mhz
Sistemim yetiyor diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı