Çözüldü Forza Horizon 4 ilk sahnede donarak kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

İsimsiz Biri

Femtopat
Arkadaşlar öncelikle Forza Fix ile çözülen bir olay değil. Birçok foruma baktım hepsi Forza fix diyor. Daha dün 92 TL'ye Steam üzerinden aldım indirdim ve açtığımda "Playground Games sahnesinde donuyor ve kapanıyor Yardım edebilecek yok mu?

Çözüm
E-postanızı alabilir miyim?

Bu raporu paylaşır mısınız?

Sorunu çözdüm de sorunu çözüldü olarak ayarlayabilir miyiz başkalarına da yardımcı olsun.
Microsoft hesabının adında Türkçe karakter var ise oyun açılmayacaktır bu başlığın altında bulunan linkden isminizi düzenleyebilir veya yeni hesap oluşturabilirsiz.
İsminizi değiştirin ve Türkçe karakter olmayan bir şey yapın.

Ya da yeni hesap açıp ona geçiş yapın.

Artı -1 Eksi
Arkadaşlar öncelikle Forza Fix ile çözülen bir olay değil. Birçok foruma baktım hepsi Forza fix diyor. Daha dün 92 TL'ye Steam üzerinden aldım indirdim ve açtığımda "Playground Games sahnesinde donuyor ve kapanıyor Yardım edebilecek yok mu?
Ekran kartın ne bakın şu konuyu açarken sisteminizi yazın artık,!!!

Artı -1 Eksi
Forza Horizon 4 Steam'e çıktığından beri sorunların ardı arkası kesilmiyor. Yeni Windows sürümlerinde oluyor diye söyleniyor bu hataların. Oyuna fix veya herhangi bir düzeltme güncellemesi gelmeli artık.
O kadar insan oyunu aldı, doğru dürüst oynayamıyor bile.

Forumda bununla alakalı konular var, bir göz atın.

Artı -1 Eksi
Yeterli değil. Siz direkt yeni kullanıcı açıp ona geçin.

Geçemem diyorsanız da üstteki rehbere göre isminizi her yerde değiştirin.

Kullanıcılar bölümünde 2 tane adaş (benim kullanıcı adım) var ve sadece birini değiştirebiliyorum sıkıntı olur mu?

Bilgisayar yönetiminde 1 tane Adaş var.

Yeni konular

Geri
Yukarı