Forza Horizon 4 indirirken diske yazma hatası

Mert Atakann

Kilopat
Yer
Medellin
Daha fazla  
Diske yazma hatası diyor tekrar başlatıyorum %30'dayken yine %30 oluyor devam ediyor arada bir oluyor ne yapsam silsem mi yükleyince sorunlu olmaz mı? @Yener K. hocam bilgin varsa yardım eder misin?

Son düzenleme:
Bunun bazı yöntemleri var. Bildiklerim ise Steam/Common klasöründe olan bozuk dosya sebebiyet verebilir. İndirme önbelleği de olabilir. Steam/Ayarlar/İndirmeler/İndirme Önbelleği temizle de yapıp deneyin. Windows Güvenlik Duvarı da sebebiyet verebilir. Güvenlik Duvarı ve Ağ Koruması üzerinden Steam'e izin verip deneyebilirsiniz.

Bunun bazı yöntemleri var. Bildiklerim ise Steam/Common klasöründe olan bozuk dosya sebebiyet verebilir. İndirme önbelleği de olabilir. Steam/Ayarlar/İndirmeler/İndirme önbelleği temizle de yapıp deneyin. Windows güvenlik duvarı da sebebiyet verebilir. Güvenlik duvarı ve ağ koruması üzerinden Steam'e izin verip deneyebilirsiniz.

Dediklerinizin hepsini yapacağım fakat indirmeyi durdurayım mı ve indirme sıfırlanır mı? Aslında şu anda güzelce iniyor nadiren diske yazma hatası diyor tekrar başlatıyorum kaldığı yerden devam ediyor korktuğum şey oyunun düzgün çalışmaması.

Arada yapıyorsa Güvenlik Duvarı seçeneğine bakabilirsiniz.

Arada yapıyorsa güvenlik duvarı seçeneğine bakabilirsiniz.

1641041046811.png

Sanırım izinli gözüküyor burada.
Arada yapıyorsa güvenlik duvarı seçeneğine bakabilirsiniz.

Bu arada indirirken 104 GB yerim vardı yüklemeye bastım 39GB kaldı yer ayırdı herhalde.

Tamamdır hocam. Olmazsa diğer seçenekleri de deneyebilirsiniz. Yer olarak ise normal gibi duruyor. Oyunun tam boyutunu hatırlamıyorum.

Tamamdır hocam. Olmazsa diğer seçenekleri de deneyebilirsiniz. Yer olarak ise normal gibi duruyor. Oyunun tam boyutunu hatırlamıyorum.

82,1 GB yazıyor 104 GB iken açtım. Şu anlık durma falan yok diğer seçeneklere de bir göz atacağım desteğin için teşekkür ederim.

Hocam bende de aynı sorun var common dosyasını da sildim indirme önbellegini de temizledim yazılan her şeyi yaptım ama düzelmiyor 6-7 GB arasında veriyor ilk hatayı ardından 1GB de bir veya 3-4 dakikada bir aynı hatayı veriyor yine de indireyim dedim indi bu sefer de eksik dosya diye kurmuyor oyunu yardımcı olabilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı