Forza Horizon 4 IPSEC hatası

Hunerci

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Selamlar,

Başlıkta belirttiğim gibi Forza Horizon 4'te IPSEC hatası almaya başladım. Anlayabileceğim dilde olan bütün forumları inceledim ve sorunumu çözebilecek bir şey bulamadım. MSConfig'den NI hizmetlerini bende olmadığı için devre dışı bırakamıyorum. Yeni Microsoft veya Xbox hesabı açma taraftarı değilim çünkü bütün gelişimimin gitmesini istemiyorum (ki gidiyor).

Sorunu farklı bir şekilde çözmüş olanlar var ise yardımcı oldukları takdirde çok sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hizmetlerde Microsoft hizmetlerini gizledikten sonra geri kalanları tek tek devre dışı bırakarak yeniden başlatın. Hepsini tek tek deneyin.

Bir kolaylık tavsiyesi olarak MS hizmetleri hariç hepsini tek seferde devre dışı bırakıp restart atıp oyuna girin. İpsec hatası vermiyorsa sorun mutlaka oradaki hizmetlerden biridir.

Hizmetlerde Microsoft hizmetlerini gizledikten sonra geri kalanları tek tek devre dışı bırakarak yeniden başlatın. Hepsini tek tek deneyin.

Bir kolaylık tavsiyesi olarak MS hizmetleri hariç hepsini tek seferde devre dışı bırakıp restart atıp oyuna girin. İpsec hatası vermiyorsa sorun mutlaka oradaki hizmetlerden biridir.

Selamlar, dediğinizi yapmak için oyuna girdim. Arkadaşlarım ile konuşurken aniden onların oturumuna katılabilirim belki diye bir düşünceye kapıldım ve olumlu bir sonuç aldım. Bugün tekrar girdim ve denemek istedim. İlk deneyişimde IPSEC 0X****** olan bir hata verdi. Daha önceki IPSEC 0x00000000 idi. İkinci deneyişim başarılı oldu ve şuan oturuma bağlıyım. Sanırım hiçbir şey yapmadan sorunu çözdüm 😅.

Yeni konular

Geri
Yukarı