Forza Horizon 4 Key almak için site tavsiyesi

• Konuyu başlatan Kadr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 3B
Arkadaşlar selamlar. Öncelikle dikkate aldığınız için teşekkürler.
Oyunun Microsoft Store'de fiyatı ortada.
O kadar yüksek bir tutarı vermem biraz imkansız. Güvenilir olduğunu bildiğiniz bir Key sitesi var mı? Yoksa başka bir yöntem ile almak mantıklı mı?
Windows 10 için.
Aga ben de almak istiyorum da bu oyun neden bu kadar pahalı ya

Buradan iletişime geçip uyguna alabilirsiniz.

Arkadaşlar selamlar. Öncelikle dikkate aldığınız için teşekkürler.
Oyunun Microsoft Store'de fiyatı ortada.
O kadar yüksek bir tutarı vermem biraz imkansız. Güvenilir olduğunu bildiğiniz bir Key sitesi var mı? Yoksa başka bir yöntem ile almak mantıklı mı?
Windows 10 için.
Aga ben de almak istiyorum da bu oyun neden bu kadar pahalı ya
Aradığınız kriterlere uygun bir şekilde Forza satıyorum uygun fiyata. İsteyenler inceleyebilir. Arkadaşlar sağ olsun konuyu atmış zaten.

Gamepass alın kafaya takmayın gerisini bence.

Haklısınız ama oynamak istemediğim yüzlerce oyun var ve gereksiz geliyor. Sadece Forza oynamak istediğim için biraz askıya aldım.

İnternette araştırdığımda insanlar güvenilir diyordu. Bende titanfall 2 almıştım bir sıkıntı çıkmamıştı.

Bakacağım hocam. Teşekkür ederim.

Forza hesabı için iletişime geçmeye çalışıcam.

Kısa süre oynarım daha sonra sıkılırım dersen ki öyle oluyor Xbox Game Pass PC ile 1-2 ay oynayıp zevk alabilirsin. Aksi takdirde Microsoft Store'da indirim olmasını bekle derim 120TL'ye kadar düşüyor.

120 TL'ye düştüğünü pek görmedim. Daha doğrusu ilk defa sizden duydum. Orijinal olması işime gelir ama Key'ler daha çekici geliyor.

Açıkçası sana Gamepass aboneliği ile almanı öneririm hem yanında bolca oyun indirebilirsin.

Hocam vallahi istemediğim çok fazla oyun var. Sadece Forza için bütün paket birazcık mantıskız geliyor bana. Güvenilir bir yer bulamazsam büyük ihtimalle iş oraya gidiyor.

Buradan iletişime geçip uyguna alabilirsiniz.

İletişime geçeceğim hocam.

Aradığınız kriterlere uygun bir şekilde Forza satıyorum uygun fiyata. İsteyenler inceleyebilir. Arkadaşlar sağ olsun konuyu atmış zaten.

Hocam iletişime geçeceğim sizle. Forumunuz üzerinden deneyeceğim.

Geri
Yukarı