Forza Horizon 4 Kilitli Ayrıcalık Sorunu

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar sorun gözüküyor açıkça. Sanırım ayar değiştirmem gerekiyor hesabımdan. Ancak neyi değiştireceğimi bilmiyorum ve bulamadım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Forza-Horizon-4-31.10.2018-19_05_57.jpg

Aynı sorunu yaşayan varsa hala microsoft destekle görüştüm ordaki bayan yeni bi hesap açmamı doğum tarıhiniz 18 yaşından büyük olucak şekilde açın ve yeni açtığınız hesaptan eski hesabınıza aile üyesi isteği yollayın ve bu hesabı çocuk olucak şekilde işaretleyin işlemi tammalayım onayladıktan sonra yeni hesabınızdan çocuk hesabı olarak gorunen hesabın ızınlerını aktıf edıp devre dışı bırakabılırsınız aksi taktirde hiç bir şekilde bağlanmıyor ve başka çözüm yolu yok.

Aynı sorunu yaşayan varsa hala Microsoft destekle görüştüm oradaki bayan yeni bir hesap açmamı doğum tarıhiniz 18 yaşından büyük olacak şekilde açın ve yeni açtığınız hesaptan eski hesabınıza aile üyesi isteği yollayın ve bu hesabı çocuk olacak şekilde işaretleyin işlemi tammalayım onayladıktan sonra yeni hesabınızdan çocuk hesabı olarak gorunen hesabın ızınlerını aktıf edıp devre dışı bırakabılırsınız aksi taktirde hiçbir şekilde bağlanmıyor ve başka çözüm yolu yok.

Ben yapamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı