Turkcell Superonline TV Plus alınır mı?

Furkan Demirkıran

Kilopat
Sosyal Tayfı
Merhaba. Superonline internetimin tahattut vakti doluyor ve Turkcell tarafima TV Plus ileteceklerini söylediler, belli bir cüzi miktar karşılığında bu cihaza sahip olacağım ama kafama pek uymadı gibi bu cihaz.

Kullanan ve kullanmış olan var ise yazabilirse sevinirim.

Ben TV+ kullanıyorum senelerdir ama cihazla değil uygulamasından kullanıyorum. Google TV'ye TV+ uygulamasını indirip oradan izliyorum aylık abonelik sistemiyle aynı Netflix gibi. Size aylık ne kadardan sundular mesela cihazlı olarak?

Ben kullanıyorum iki aydır. Sorunuz var ise cevaplayım.

Ben TV+ kullanıyorum senelerdir ama cihazla değil uygulamasından kullanıyorum. Google TV'ye TV+ uygulamasını indirip oradan izliyorum aylık abonelik sistemiyle aynı Netflix gibi. Size aylık ne kadardan sundular mesela cihazlı olarak?
TV+, TV Plus olmuyor mu ve ikisi aynı şey değil miydi? Yani internet ücretime ek 40 lira daha fazla vereceğim.
Ben kullanıyorum iki aydır. Sorunuz var ise cevaplayım.
Memnun musunuz? Alıp almamak arasında kaldık.

TV+, TV Plus olmuyor mu ve ikisi aynı şey değil miydi? Yani internet ücretime ek 40 lira daha fazla vereceğim.
Evet aynı şey. Demek istediğim cihaza gerek olmadan uygulaması üzerinden kullanılabiliyor zaten. 40TL ise eğer alınır bence. Görüntü uydudan daha kaliteli kesinlikle ek olarak klasik ileri geri alma fonksiyonu iş görüyor.

Evet aynı şey. Demek istediğim cihaza gerek olmadan uygulaması üzerinden kullanılabiliyor zaten. 40TL ise eğer alınır bence. Görüntü uydudan daha kaliteli kesinlikle ek olarak klasik ileri geri alma fonksiyonu iş görüyor.
Kanal olarak maçlar ve filmler olarak nasıl acaba? Kaliteli bir hizmet alıyor musunuz?

Kopma gibi vs. şeyler yaşadınız mı?

Kanal olarak maçlar ve filmler olarak nasıl acaba? Kaliteli bir hizmet alıyor musunuz?

Kopma gibi vs. şeyler yaşadınız mı?
Kendi sinema kanalları var ama açıkçası hiç seyretmiyorum. RTÜK'e bağlı olduğu için sansürlü ve küfürsüz dizi, filmler bana zevk vermiyor. Spor olarak NBA, Şampiyonlar Ligi, La Liga, Seria A ve S Sport var. Kopma hiç yaşamadım bu zamana kadar. Biz sadece ana TV kanalları seyretmek için kullanıyoruz.

Memnun musunuz? Alıp almamak arasında kaldık.

Biz cihaz bağlattık modem+internet paketi 50mbit. Kurulum ücretsiz.

Cihaz modem üzerinden bağlantı yapıyor. (kablolu cat6)

Ben genel anlamda memnunum başta 20 tane çeşitli film kanalı, birkaç tane ekstra belgesel ve çizgi film kanalları var. Uygulama olarak sadece youtube var.

Son 24 saati geri alma ve program kaydetme özelliği var. Bize 30mbit hız olan paketi iptal edip 50mbit hız ve tv+ için 30 tl istediler kabul ettik.

Ufak cihazı var. TV'ye taktılar. Yıllardır kullanıyoruz. Modeme bağlı çalışıyor, yan yanalar. Kalite TV'den mi kaynaklı bilmem ama düşük görünüyor. TV'den kaynaklı olabilir. Fena sistem değil yani ama maç kanalları falan yok. O paketlerin seviyeleri var. Aile paketi şu paketi bu paketi. Ona göre farklı kanallar açılıyor.

Şuradan bakabilirsin: Evde TV+ - Paketler - Superonline

Geri
Yukarı