Forza Horizon 4 kütüphanede gözükmüyor

• Konuyu başlatan Frik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

Frik

Kilopat
Makaleler
2
2019 yazında Forza Horizon 4 almıştım ve bir süre oynayıp silmiştim. Dün yeniden yüklüyüyordum, 5 GB kala durdurdum bilgisayarı kapattım. Bugün yeniden açtığımda hassas bilgilere eriştiğiniz için parola girin diye bir sekme çıktı, ben de kapatıp geçtim (hesap benim değil). Oyunu mağazadan açtığımda oyun yüklenmiş ve oynanabilir (kalan 5GB'ı indirdiğimi hatırlamıyorum.) Diyordu fakat oynama tuşu çıkmıyordu. Ayrıca kütüphanede oyun gözükmüyor.

1615551212134.png

1615551247827.png

2019 yazında Forza Horizon 4 almıştım ve bir süre oynayıp silmiştim. Dün yeniden yüklüyüyordum, 5 GB kala durdurdum bilgisayarı kapattım. Bugün yeniden açtığımda hassas bilgilere eriştiğiniz için parola girin diye bir sekme çıktı, ben de kapatıp geçtim (hesap benim değil). Oyunu mağazadan açtığımda oyun yüklenmiş ve oynanabilir (kalan 5GB'ı indirdiğimi hatırlamıyorum.) Diyordu fakat oynama tuşu çıkmıyordu. Ayrıca kütüphanede oyun gözükmüyor.

Eki Görüntüle 918678

Eki Görüntüle 918679

20-30TL'ye satılan hesaplardan mı almıştın?

Birçok sorunumu bu forum sayesinde çözmüştüm o yüzden ilk buraya baktım. Bakacağım teşekkürler.

Hesabınla ilgili bir sorun çıkmışsa Microsoft yardım edecektir merak etmeyin. Bir de başka lokasyonlardan Microsoft hesabına herhangi birisi giriş yapmışmı diye kontrol et.

Geri
Yukarı