Forza Horizon 4 McLaren P1 Owens Edition nasıl alınır?

Çok geçmiş olsun, öğrendiğim iyi oldu.
hocam kendim kaşındım dedim birşey olmuyor bütün arabaları alayım bari demez olaydım.. :)

zaten buradada diyor bu arabayı alırsanız tamamen banlanırsınız diye,ben ticket oluşturdum işte araba satın alma ekranını açtığımda bu araba açıktı bende satın aldım bilmiyordum filan hesabımdan bu arabayı silin hesabımı açın lütfen filan dedim bakalım :)

Hocam kendim kaşındım dedim bir şey olmuyor bütün arabaları alayım bari demez olaydım. :)

Zaten buradada diyor bu arabayı alırsanız tamamen banlanırsınız diye, ben ticket oluşturdum işte araba satın alma ekranını açtığımda bu araba açıktı bende satın aldım bilmiyordum filan hesabımdan bu arabayı silin hesabımı açın lütfen filan dedim bakalım :)

Umarım inanırlar :) ama araba da araba yani, cezbediyor insanı.
Normal McLaren P1'den replikasını yaptım ben de.

hocam kendim kaşındım dedim birşey olmuyor bütün arabaları alayım bari demez olaydım.. :)

zaten buradada diyor bu arabayı alırsanız tamamen banlanırsınız diye,ben ticket oluşturdum işte araba satın alma ekranını açtığımda bu araba açıktı bende satın aldım bilmiyordum filan hesabımdan bu arabayı silin hesabımı açın lütfen filan dedim bakalım :)
Banınızı açacaklarını zannetmiyorum hocam ama benim hesap hala duruyor ve her gün de oynuyorum. :D

Ban yemeniz iyi olmuş, o ban açılmaz artık geçmiş olsun. O araba sadece tek bir kişi için özel olarak oyuna eklendi, Owen adında 9 yaşındaki engelli bir çocuk için. Söz konusu bu çocuk Forza serisisin çok büyük bir fanı. Youtube kanalında bir videosunda oyunu inceliyor ve PG ekibinden oyuna bir araç eklemesini rica ediyor. Geliştirici PG ekibi de bu engelli çocuğu kırmıyor. Owens, normal oyuncuların elde etmesine açık değil, araç koleksiyonu kısmındaki 752 farklı araç arasında da yer almıyor zaten. Bir şey kaybetmiyorsunuz P1 Owens'a sahip olmadığınızda. Support'a da boşuna dil dökmeyin kaç bin kişi ban yedi bu saygısızlığından dolayı, birisinin bile açmadılar. Geçmiş olsun, en azından akıllanmışsınızdır diye umuyorum.

Geri
Yukarı