Forza Horizon 4 McLaren Senna setup önerisi

plx22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Oyuna ilk başladığımızda sürdüğümüz McLaren Senna aracını kullanması çok kolaydı ancak satın aldığım araçların hiçbirini aynı şekilde süremedim. Senna'da kullanılan Setup'ı bilen var mı ya da standart yarışlar için setup önerisi olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
O araba öyle diye hatırlıyorum zaten ama işin diğer kısmı o yaptığınız başlangıç yarışında zaten aşırı sert dönemeçler yok dümdüz sürüyorsunuz arabayı gibi.

O araba öyle diye hatırlıyorum zaten ama işin diğer kısmı o yaptığınız başlangıç yarışında zaten aşırı sert dönemeçler yok dümdüz sürüyorsunuz arabayı gibi.

Bilemedim belki dediğiniz gibidir ama araba yarış çizgisine yapışmış gibi gidiyor resmen.

Her aracın sürüş tarzı farklı. Setuplar ile bunu birazcık düzeltebiliyorsunuz/ kendinize daha uygun hale getirebiliyorsunuz. Ama tamamen değiştirmek mümkün değil.
Senna çok kontrollü ama diğer S2'lere göre bir tık yavaş kalan bir araç. S2 için kontrollü bir araç istiyorsan Zenvo TSR-S bakabilirsin.

Buradaki araçları kullanabilirsin.

Her aracın sürüş tarzı farklı. Setuplar ile bunu birazcık düzeltebiliyorsunuz/ kendinize daha uygun hale getirebiliyorsunuz. Ama tamamen değiştirmek mümkün değil.
Senna çok kontrollü ama diğer S2'lere göre bir tık yavaş kalan bir araç. S2 için kontrollü bir araç istiyorsan Zenvo TSR-S bakabilirsin.

Buradaki araçları kullanabilirsin.

Teşekkürler, inceleyeceğim hemen.

Geri
Yukarı