Çözüldü Forza Horizon 4 Microsoft hesabı olmadan giriş yapmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Power Cat

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i3 13100F 3.3GHz 12MB Önbellek 4 Çekirdek Soket 1700 10nm İşlemci
GIGABYTE H610M H V2 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 USB 3.2 HDMI D-Sub mATX Anakart GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram INTEL Arc A750 PCI Express 4.0 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı GameBooster GB-G203B 550w 80+ USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa GIGABYTE 500GB 2500E NVMe M.2 2280 Gen3 SSD (2300MB Okuma / 1500 MB Yazma)
Meslek
öğrenci
Arkadaşımın Steam hesabında Forza Horizon 4 vardı. Ben de hesabı istedim, verdi. Oynamak için girerken bende Microsoft hesabı istiyor, kendi hesabımla girmeye çalışıyorum kabul etmiyor. Arkadaşım da veremezmiş babası kullanıyormuş Microsoft hesabını, çözümü nedir?

Çözüm
Yeni bir Steam hesabı oluştur ya da kullanmakta olduğun bir Steam hesabı var ise ona aile paylaşımı yaparak senin Steam kütüphanene ekleniyor Forza Horizon 4 daha sonra kendi Microsoft hesabın ile giriş yapabilirsin.
Yeni bir Steam hesabı oluştur ya da kullanmakta olduğun bir Steam hesabı var ise ona aile paylaşımı yaparak senin Steam kütüphanene ekleniyor Forza Horizon 4 daha sonra kendi Microsoft hesabın ile giriş yapabilirsin.

Çözüm

Reis dediğini yaptım. Oyun benim kütüphaneye geldi. Girdim de ama Microsoft hesabımı seçiyorum oturum açıldı diyor ama girmiyor. Basıyorum olmuyor.

Kardeşim Allah razı olsun. Oldu, girdim. Sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı