Çözüldü Forza Horizon 4 "Microsoft hesabınızla ilgili bir sorun var" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emre Sakinmaz

Kilopat
Oyuna yeni girecektim, hesap açmamı istedi, şifreyi 2 kere yanlış yazdım ve bu hatayı verdi. Uğraşmama rağmen çözemedim, Steam'den aldım.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun çözüldü mü acaba? Ben de 2 kere yanlış girdim aynı hatayı verdi sildim tekrar yükledim ama hala düzelmedi.

YouTube'da yabancı videolarına bakarak CMD'den yeni kullanıcı hesabı oluşturdum ve her Forza oynamak istediğimde o kullanıcı hesabına giriyordum. Haftalar sonra ana kullanıcı hesabımdan giriş yaptığımda ise sorun çözülmüştü ve direkt hesabımı yazıp girdim oyuna ve kendi kendiliğine sorun çözüldü.
Sorun çözüldü mü acaba? Ben de 2 kere yanlış girdim aynı hatayı verdi sildim tekrar yükledim ama hala düzelmedi.

YouTube'da yabancı videolarına bakarak CMD'den yeni kullanıcı hesabı oluşturdum ve her Forza oynamak istediğimde o kullanıcı hesabına giriyordum. Haftalar sonra ana kullanıcı hesabımdan giriş yaptığımda ise sorun çözülmüştü ve direkt hesabımı yazıp girdim oyuna ve kendi kendiliğine sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı