Forza Horizon 4 mü, Forza Horizon 3 mü?

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 87
  • Görüntüleme 11B
Ciddi fark falan yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer demeye çalıştığınız hiçte ciddi fark yok sadece az fark var ise katılıyorum ama eğer hiç fark yok diyorsanız bu videoyu izleyip de fark yok demeniz için Kore yakın olmanız lazım.

Eğer demeye çalıştığınız hiçte ciddi fark yok sadece az fark var ise katılıyorum ama eğer hiç fark yok diyorsanız bu videoyu izleyip de fark yok demeniz için Kore yakın olmanız lazım.
Ciddi fark yok deyince ne anlıyorsun? Yorumumdan "hiç fark yok" anlamı çıkarmak için köre yakın olmak lazım.

Selam arkadaşlar bu Forza Horizon 4 araba cok güzel degisik cok hızlı gidiyor tamamen görevi bitirecektim oyun ama bitermedim görev az daha onu yarısı kaldı yarıs araba cok güzel gerçekten çok beğendim sadece 350 araba cıkıyor ve Forza Horizon 4 lego var cok degisik cok gerçekten iyi bu oyunu güzel oyun ve Forza Horizon 5 2021 inşallah cıkar bilir en güzel bu Forza Horizon 5 2021 inşallah cıkar belli olmaz... 😒😒😒

İkiside güzel bence, sadece steam'de yok! (4 yakında geliyor mağazaya girip arama kısmına yazın)
Ekran Görüntüsü (173).png

Forza Horizon 3'ü gerek eğlenceli haritası olsun gerek canlı renkleri olsun FH4'e tercih ederim.
Fakat gerek güncellik ve gerek yeni arabalar olsun FH4'ü seçmeniz yararınıza olacaktır.

Ayrıca FH3'ün Online'ının kapatıldığını biliyorum belki yanlış olabilir kesin değil.

Ciddi fark falan yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana göre ciddi grafik farkı var. Var mı itirazınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı