Forza Horizon 4 mü yoksa Forza Horizon 5 mi?

Great_white

Femtopat
Daha fazla  
Kendi bilgisayarım için LGS ödülü olarak seneye bir Forza oyunu almak istiyorum, fakat FH4 ve FH5 arasında seçim yapmam gerek. Bilgisayarımda:

AMD Ryzen 5 2400G işlemci.
AMD Radeon Vega 11 ekran kartı.
16 GB RAM.
512 GB depolama var.

Sizce hangisini almak daha mantıklı? (not: Trafikte araba sürmeyi öğrenmek istiyorum, yani trafik soldan değil sağdan akmalı.)

Son düzenleme:
Kendi bilgisayarım için LGS ödülü olarak seneye bir Forza oyunu almak istiyorum, fakat FH4 ve FH5 arasında seçim yapmam gerek. Bilgisayarımda:

16 GB RAM.
512 GB depolama var.

Sizce hangisini almak daha mantıklı? (not: Trafikte araba sürmeyi öğrenmek istiyorum, bunun için alacağım.)
FH4 almak daha mantıklı fiyatına göre. 5 hem daha pahalı hem de üzerine fazla bir şey konulmamış bir oyun.

İki oyun arasından önerim FH4 olacaktır.

16 GB RAM.
512 GB depolama var.

Sizce hangisini almak daha mantıklı? (not: Trafikte araba sürmeyi öğrenmek istiyorum, bunun için alacağım.)

Trafikde araba sürmek için arcade oyun seçimi yanlış olur. City Car Driving önerebilirim.

İkisinin de iyi yönü var. Mesela FH4'ün mapi 5'ten çok daha iyi. Sanki arabistan da oynuyormuşum gibi hissettim otobanda gidiyorken Full çöl denilebilir oyun. Ama 5'in de iyi yanı arabalar daha güzel ve sesler vs. daha gerçekçi. Çok anlatılacak şey var ama yaz yaz elim yorulur. Özetle paran varsa FH5 al paran yoksa 4 al.

Araba sürmeyi öğrenmek için City Car Driving veya modlu Assetto Corsa daha iyidir. Ama Forza önerisi olarak kesinlikle Forza Horizon 5 öneririm.

Geri
Yukarı