Forza Horizon 4 vs Forza Horizon 5

594130

Centipat
Merhaba Xbox üzerinden Forza Horizon 4 veya Forza Horizon 5 almayı düşünüyorum. Malum Xbox Game Pass fiyatları 209 TL olunca oyunu satın alıp oynama düşüncesindeyim. Sizce Forza Horizon 4 mü almalıyım yoksa Forza Horizon 5 mi? Aradaki fiyat farkına değer mi Forza Horizon 5? Bir de artı olarak satın alırsam Game Pass olmadan Online oynayabilir miyim? Olurda oynayamazsam offline zevk verir mi uzun süre oynayabilir miyim yani?

Not: Forza Horizon 4 = 330 TL.
Forza Horizon 5 = 500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben iki oyuna da sahibim ama FH5 daha güzel geliyor bana. Oyunu satın alırsan Game Pass'e ihtiyacın olmadan çevrimiçi olarak oynayabilirsin.

Araba seslerine pek merakın yoksa Forza 4 hikayesi ve oynayışı daha iyi benim şahsi fikrim.

Merhaba Xbox üzerinden Forza Horizon 4 veya Forza Horizon 5 almayı düşünüyorum. Malum Xbox Game Pass fiyatları 209 TL olunca oyunu satın alıp oynama düşüncesindeyim. Sizce Forza Horizon 4 mü almalıyım yoksa Forza Horizon 5 mi? Aradaki fiyat farkına değer mi Forza Horizon 5? Bir de artı olarak satın alırsam Game Pass olmadan Online oynayabilir miyim? Olurda oynayamazsam offline zevk verir mi uzun süre oynayabilir miyim yani?

Not: Forza Horizon 4 = 330 TL.
Forza Horizon 5 = 500 TL.
İkisi de güzel, fiyat farkından ötürü ben 4 derim. Konsoldan oynuyorsanız Gamepass Core veya Ultimate gerekir.

4 daha cıvıl cıvıl oynarken içini açıyor.
5'in haritası Ankara gibi..

Dosya Ekleri

• images (26).jpeg
    images (26).jpeg
    28,1 KB · Görüntüleme: 59
4 daha cıvıl cıvıl oynarken içini açıyor.
5'in haritası Ankara gibi.

İkisi de güzel, fiyat farkından ötürü ben 4 derim. Konsoldan oynuyorsanız Gamepass Core veya Ultimate gerekir.
Game Pass almayacağım onun için Online olmayacak peki beni oyunun offline ve hikaye bölümü uzun süre idare eder mi yoksa çabucak sıkılır mıyım?

Geri
Yukarı