Forza Horizon 4 nasıl bir oyundur?

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar oyun hazır Steam'e gelmişken ve fiyatı da çok uygunken merak ettiğim birkaç soruyu sormak istiyorum.

Öncelikle oyunda ne gibi etkinlikler olabiliyor?
Diğer oyuncularla iletişim kurabiliyor muyuz, yarışlar yapabiliyor muyuz?
Çalışıp kendimize araba, ev alabiliyor muyuz, yani kendimizi geliştirebiliyor muyuz?
Bir hikâyesi var mı?

Yani uzun zamandır araba ile ilgili oyunlar oynamamış biri olarak bu oyunda sadece yollarda boş boş gezmek istemiyorum. Neler yapılabileceğini merak ediyorum.

Boş boş yollarda gezmeniz zor. Saat başı oyunda etkinlik oluyor. Belli bir oyun içi para karşılığında dükkan gibi bir yer alıyorsunuz. Oradaki görevleri tamamlıyorsunuz size araba veriyor. Oyunun haritası boş boş gezmek için biraz küçük.

Boş boş yollarda gezmeniz zor. Saat başı oyunda etkinlik oluyor. Belli bir oyun içi para karşılığında dükkan gibi bir yer alıyorsunuz. Oradaki görevleri tamamlıyorsunuz size araba veriyor. Oyunun haritası boş boş gezmek için biraz küçük.
Yani eğlenceli vakit geçirebilirim değil mi?

Ultimate sürümünü almayı düşünüyorum, oyunun tüm paketlerinin fiyatları harika değil mi? 😁

Bol bol etkinlik ve içerik barındıran, güzel grafikli, bol aksiyonlu arcade yarış oyunu. Eğleneceğinize eminim.

Diğer oyuncularla iletişim kurabiliyor muyuz, yarışlar yapabiliyor muyuz?
Evet.
Çalışıp kendimize araba, ev alabiliyor muyuz, yani kendimizi geliştirebiliyor muyuz?
Evet.
Bir hikâyesi var mı?
Yok. Oyunu tanıtım kısmında bir şeyler dönüyor sadece, o kadar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı