Forza Horizon 4 nasıl bir oyundur?

Peki standart sürüm ile ultimate arasında çok fark var mı?
Araba çeşitliliği daha çok bonus puan araba hediyesi vs var. +Olarak servet adası ve lego dünyası var. Keyfine bağlı. Ben bunlar olmadan sıkılıyorum.
1615326037605.png

Oyun NFS World'ün gelişmiş hali gibi.
Oyunu tam olarak hissedebilmeniz için Ranked yarışlara girmeniz gerek. Tüm rekabet orada dönüyor. Bunun dışında zibilyon tane modu var. Modların dışında da Xbox zımbırtısı ile konvoylara katılabiliyorsunuz.

Oyunun henüz kötü hiçbir yanını veya kısıtlayan yanını bulamadım desem yalan olmaz.

Almışken en üst sürümü almanızı tavsiye ederim.

Not: Klavye ile araç kullanması özellikle Ranked yarışlarda biraz zorluyor. Çünkü her zaman dip gaz vermek ve tüm güç frenleme yapmak zorundasınız. Eğer bir gamepadiniz var ise tadından yenmez.

Oyun gerçekten çok iyi. 2 haftadır Game Pass ile indirdim her gün oynuyorum keyifle.

Ancak bana sorarsanız tek sıkıcı tarafı oyun seni sürekli asfalttan çıkarıp offroad yapmaya zorluyor. Fena araçlar yaptım yarışa asfalt yolda mis gibi başlıyorum toprak yola bi sokuyor aracı kontrol et edebilirsen :) Yetenek puanı kazanma ve drift yarışlarını pek sevmiyorum. Bitse de kurtulsam diye diye oynuyorum o kısımlarını.

Oyunda etkinlik bol. Şahsen oyunun hikayesi bitiyor mu ondan bile emin değilim. Yaptıkça yeni şeyler geliyor.

Araçların sesleri falan muazzam. İç ve dış kameraya geçildiğinde sesin değişimi çok iyi. Hele de tünelde gaza bastığında çıkan o ses üff :)

Yani bu oyun alınır keyifle de oynanır. Şahsen Game Pass'i sırf bu oyunu oynamak için aldım.

Geri
Yukarı