Forza Horizon 4 nasıl daha hızlı para kasılır?

Im_Conqueror

Hectopat
Merhaba. Forza Horizon 4'e yeni başladım biraz para kazandım ve birkaç araba aldım artık daha güzel araçlara geçmek istiyorum. Nasıl daha hızlı para kazanabilirim?
Araçlarımı nasıl satarım?
Ayrıyeten şöyle bir araç kazandım mücadele kartından değerli bir şeye benziyor. Bunu satabilir miyim ve başka araçlarda var, onları nasıl satabilirim?

Screenshot_71.png

Servet adasını satın aldım ayrıyeten ama giremiyorum.

Uzun Yollu Oyuncuların yaptığı yarışlar var. 30 Etap falan. Bunlardan güzel gelir elde edebilirsin VIP'in varsa 2 katı alırsın. Örnek 30 dk da 250k vercekse o yarışta, VIP sayesinde 500k verecek. Veya da iş yeri satın alıp güzel yıldız toplayıp günlük oturduğun yerden para kazanabilirsin ben öyle yapıyorum tabii artık paraya ihtiyacım yok her şeyi aldım :)
Merhaba. Forza Horizon 4'e yeni başladım biraz para kazandım ve birkaç araba aldım artık daha güzel araçlara geçmek istiyorum. Nasıl daha hızlı para kazanabilirim?
Araçlarımı nasıl satarım?
Ayrıyeten şöyle bir araç kazandım mücadele kartından değerli bir şeye benziyor. Bunu satabilir miyim ve başka araçlarda var, onları nasıl satabilirim?

Eki Görüntüle 1128384

Servet adasını satın aldım ayrıyeten ama giremiyorum.

Müzayi de satabilirsin ama uygun fiyata satarsan satılır.
Çoğunlıkla değerli sayılan araçlara yüksek fiyat verirler. Toyota GT-86 vb.

Uzun yollu oyuncuların yaptığı yarışlar var. 30 etap falan. Bunlardan güzel gelir elde edebilirsin VIP'in varsa 2 katı alırsın. Örnek 30 dk da 250k vercekse o yarışta, VIP sayesinde 500k verecek. Veya da iş yeri satın alıp güzel yıldız toplayıp günlük oturduğun yerden para kazanabilirsin ben öyle yapıyorum tabii artık paraya ihtiyacım yok her şeyi aldım :)

Müzayi de satabilirsin ama uygun fiyata satarsan satılır.
Çoğunlıkla değerli sayılan araçlara yüksek fiyat verirler. Toyota GT-86 vb.

Ne kadara satmamı önerirsiniz.

Müzayede yolu ile kazanabilirsin ama çok uğraştıracaktır ve iyi bir fiyata satmazsan emeğinin karşılığını alamamış olursun. Festival oynatma listelerinden güzel araçlar bulabilirsin. Ayrıca süper şans çarkları da kazanabilirsin.

Her hafta gelen festival görevlerinde süper çark verenleri yapıp çevirebilirsin. Arabalar için kazandığın puanlarla çarkları açıp çevirebilirsin. Map üzerindeki her şeyi yapıp ve bütün mapi gezersen bir sürü çark elde ediceksin.

Son düzenleme:
İndirime girer mi bilmiyorum. Ben 17TL gibi bir fiyata almıştım. sadece 2x para vermiyor

-Forza Horizon 4 VIP Üyeliği her zamankinden daha özel ödüller sunuyor. VIP oyuncular; 3 Özel Forza Edition aracı, VIP Taç Stili, VIP Gösteriş Ögeleri, VIP İfadesi ve Araba Kornası, Ücretsiz Oyuncu Evi, 2x Kredi yarış ödülü, haftalık bonus Süper Şans Çarkları ve çok daha fazlasını elde edecekler. VIP Üyeliği ayrı olarak veya Forza Horizon 4 Ultimate Edition ve Ultimate Eklenti Yığını'nın bir parçası olarak satın alınabilir-

Yeni konular

Geri
Yukarı