Çözüldü Forza Horizon 4 online bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Forza Horizon'u 1 haftadır indirdim, 1 haftadır hiçbir sorun yok. Müzayedeye girip araba satın alıp alabiliyordum fakat dün müzayedede araba satışı için koydum. Gece baktım bu şekilde kapalı. Müzayedeyi 24 saat ayarladım diye belki ondandır dedim fakat bugün girdim, hala aynı. Müzayede evi kapalı ve hiçbir şekilde festivalden de evden de giremiyorum. Daha önce başına gelen var mı? Nasıl çözülür bu sorun?
Edit: Arkadaşlar sorun sadece müzayedede değil çevrimiçi oynama modunda da var. Çevrimiçi oynama modu kapalı Live sunucusuna bağlanılamadı diyor. Tekrar dene dediğim zaman hiçbir şey olmuyor. Windows Update vs. hepsi güncel kontrol ettim. Bayağı bir yöntem denedim fakat olmadı. Oyunu sildim yükledim yine olmadı.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (178).png
    Ekran Görüntüsü (178).png
    2 MB · Görüntüleme: 697
  • Ekran Görüntüsü (180).png
    Ekran Görüntüsü (180).png
    1,4 MB · Görüntüleme: 703
Son düzenleme:
Çözüm
Arkadaşlar oyunu silip yeniden yükledim. Oturumu kapattım. 15 dk sonra tekrar oturum açtım. Sorunum bu şekilde çözüldü. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için.
Hocam, çeşitli videolar var. Bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son Steam güncellemesinden sonra arada bende de çevrimiçi sunuculara bağlanılamadı şeklinde uyarı çıkmaya başladı, fakat tekrar dene butonuna tıkladığım zaman sunuculara tekrar bağlanabiliyorum.

Hocam, çeşitli videolar var. Bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu denediğim bir yöntem fakat olmuyor.
Son Steam güncellemesinden sonra arada bende de çevrimiçi sunuculara bağlanılamadı şeklinde uyarı çıkmaya başladı, fakat tekrar dene butonuna tıkladığım zaman sunuculara tekrar bağlanabiliyorum.

Yok hocam tekrar dene diyorum fakat hiçbir şey gelmiyor ekrana bağlanma yazısı vs. öyle basmamış gibi kalıyor.

FH4 çok sıkıntılı bir oyun cidden. Oynadığım süre zarfında karşılaşmadığım hata kalmadı. 1-2 yıl önce oynardım ve hatalar fazlaydı. 1 hafta önce yine indirdim ve yine fazla. Değişen hiçbir şey yok.

Arkadaşlar oyunu silip yeniden yükledim. Oturumu kapattım. 15 dk sonra tekrar oturum açtım. Sorunum bu şekilde çözüldü. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için.

Çözüm
CMD komutu teledo hepsını yaptım onlın eolamıyorum hiçbir şekilde 2 gun once oynuyordum
Bugun ne olduysa cevrımıcı oynayamıyorum
Her şeyi denedım olmadı Windows yenı hesap açtım dırek Online oldu bu ıslemlerden sonuc alamayanlar denesınler.

Son düzenleme:
CMD komutu teledo hepsını yaptım onlın eolamıyorum hiçbir şekilde 2 gun once oynuyordum
Bugun ne olduysa cevrımıcı oynayamıyorum
Her şeyi denedım olmadı Windows yenı hesap açtım dırek Online oldu bu ıslemlerden sonuc alamayanlar denesınler.

Hocam eski oturmunuza oturumu kapatıp tekrar girerek deneyin bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı