Çözüldü Forza Horizon 4 oynarken donup kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheHope0

Hectopat
Daha önce olmuyordu, formattan sonra tekrar yükledim. 15 dakika civarı oynadıktan sonra oyun donuyor öylece ve kendim Görev Yöneticisi'nden kapatıyorum. Nasıl çözebilirim? Isı problemi yok.
GTX 1650 Ti.
i5 10300H.
16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende şuan aynı sorundan müzdaribim. Gtx 1060 ekran kartım var tek çözüm beklemek gibi duruyor.

Sorunu çözdüm sanırsam.
Oyunu offline olarak oynarsanız büyük ihtimal sorununuz düzelecektir. Oyun esnasında interneti keserseniz kendisi otomatikten offline moda geçiyor zaten. 40-50 dakika böyle oynadım. Hiç bir sorun ile karşılaşmadım.
Aynısını RTX 3060 - Ryzen 7 5800H sistem ile yaşıyorum büyük ihtimalle son çıkan NVIDIA driverleriyle alakalı. Beklemekten ve oyuna 2. kez girmekten başka bir yolu yok ya da eski bir sürücüye geçiş yapın.

Hocam bende en son çıkan driveri(526.86) indirdim. Dying Light 2ye girdim(orijinal Steam) oyun yani rezalet 45 FPS alıyorum ama %99 FPS 12-13.Sonra 517.48e geri döndüm sorun çözüldü.Şuan 60 rahat görüyorum.Eğer son driverı güncellediyseniz 517.48e geri dönün hocam belki çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı