Oyun oynarken bilgisayar donup kalıyor

Valeria

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Daha önce olmayan bir problem başladı. Oyun oynamaya başlıyorum 15 dakika sonra donuyor takılı kalıyor. Ses gelmeye devam ediyor. Ama hiçbir işlem hareket bir şey yapamıyorum. Ses takılmıyor yani. CTRL Alt Delete - Alt F4 - Windows tuşu hiçbiri çare olmuyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. Reset attıktan sonra bu tekrarlanmıyor. Uzun süre takılma olmadan kullanıyorum. Bu neden kaynaklanıyor olabilir? Yardımcı olur musunuz?

Herkese merhaba. Daha önce olmayan bir problem başladı. Oyun oynamaya başlıyorum 15 dakika sonra donuyor takılı kalıyor. Ses gelmeye devam ediyor. Ama hiçbir işlem hareket bir şey yapamıyorum. Ses takılmıyor yani. CTRL Alt Delete - Alt F4 - Windows tuşu hiçbiri çare olmuyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. Reset attıktan sonra bu tekrarlanmıyor. Uzun süre takılma olmadan kullanıyorum. Bu neden kaynaklanıyor olabilir? Yardımcı olur musunuz?
HDD kulanıyorsanız olabilir Virüs olabilir Driver güncel olmayabilir
Sistemi atar mısınız birde?

banada oluyordu kendiliğinden geçti çok can sıkar Allah sabır versin.

Bana da L4D2 oynarken oluyor oyuna gir Windows tuşuna bas olmazsa birşeyler dene zorla bilgisayarı tüm fonksiyonları dene bir şekilde oyunu kapat oyunu geri aç sorun düzenllene kadar bunu tekrarla belli bir yerden sonra sorun geçiyor.

Bu sıkıntıyı eski bilgisayarımda çok yaşıyordum birkaç kez hdd değiştirmiştim. HDD kullanıyorsanız ondan olma ihtimali yüksek.

Herkese merhaba. Daha önce olmayan bir problem başladı. Oyun oynamaya başlıyorum 15 dakika sonra donuyor takılı kalıyor. Ses gelmeye devam ediyor. Ama hiçbir işlem hareket bir şey yapamıyorum. Ses takılmıyor yani. CTRL alt delete - alt F4 - Windows tuşu hiçbiri çare olmuyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. Reset attıktan sonra bu tekrarlanmıyor. Uzun süre takılma olmadan kullanıyorum. Bu neden kaynaklanıyor olabilir? Yardımcı olur musunuz?

İşlemci kesiyor gibi duruyor tahminim bu.

Geri
Yukarı