Forza Horizon 4 oyundan atıyor

bLackerror005

Hectopat
Selamlar, 6 7 defa indirdim Forza Horizon 4'ü ama bir türlü oynayamadım. Oyun açılıyor ama ilk ekrandaki yapılandırma ayarı bölümünde %21 olunca atıyor devamlı aynı hata ile karşılaşıyorum. En son Microsoft hesabı olarak satın aldım oyunu ama yine aynı yerde hata verdi ve kapandı.

Forza Horizon 4 için hangi Windows sistemi gerekiyor oynayan bilen biri Allah için yardım etsin kafayı yedim 10 gündür.
Sistem özelliklerim.

• İşlemci: i7-3770.
  • Anakart: H61H2-M17.
  • Ekran kartı: MSI GeForce GTX1050 Ti 4 GB.
  • RAM: 8 GB tek slot.
  • Windows 10 Home 64 Bit 1909 is derlemesi 18363.535.
Windows 10 Home'değil mi çalışmıyor anlamadım gitti oynayan birileri sistem bilgilerini paylaşırsa çok mutlu olurum.

Bende oynuyorum. Sistemim;
MSI GTX 1660 Gaming X
Ryzen 5 2600
MSI A320M A-PRO
G.Skill RipsjawsV (2x8 GB) 16 GB 3000MHz RAM
2004 lazım sanırım oynaman için.

Yorumun için teşekkür ederim ama 10 gündür araştırıorum neredeyse 7/24 ama çoğu diorki Windows 10 2004'te çalışmıyor die belirtmiş. Neye inanıcağımı şaşırdım. 10 gündür kaç defa format attım bu yüzden onda çalışmıyor bunda çalışıyorr, onu yüklüorum yok onda çalışmaz sunda çalısır tekrar format. Bezdim yeminle nasıl oyunsa :D

Selamlar, 6 7 defa indirdim Forza Horizon 4'ü ama bir türlü oynayamadım. Oyun açılıyor ama ilk ekrandaki yapılandırma ayarı bölümünde %21 olunca atıyor devamlı aynı hata ile karşılaşıyorum. En son Microsoft hesabı olarak satın aldım oyunu ama yine aynı yerde hata verdi ve kapandı.

Forza Horizon 4 için hangi Windows sistemi gerekiyor oynayan bilen biri Allah için yardım etsin kafayı yedim 10 gündür.
Sistem özelliklerim.

• İşlemci: i7-3770.
  • Anakart: H61H2-M17.
  • Ekran kartı: MSI GeForce GTX1050 Ti 4 GB.
  • RAM: 8 GB tek slot.
  • Windows 10 Home 64 Bit 1909 is derlemesi 18363.535.
Windows 10 Home'değil mi çalışmıyor anlamadım gitti oynayan birileri sistem bilgilerini paylaşırsa çok mutlu olurum.

Hocam bende 3 gün önce konu açtım aynı hata ile karşılaşıyordum kimse çözüm sunmadı.

Hocam bende 3 gün önce konu açtım aynı hata ile karşılaşıyordum kimse çözüm sunmadı.

Vallahi aylar önce 15 20 gün kadar ugraşmıştım yine ama o kadar araştırmaya ragmen çözemeyip silmiştim ne var ne yok. Yine karşılaştım videolarla yine hevese geldim başladım uğraşa ama yok. 10gün oldu neredeyse hala ugraşıorum. Windows sürümüyle alakalı olsa gerek ama oynayan arkadaşın biride cıkıp demiorki ben oynuorum Windows 10 sürümüm şu vs. Die.

Vallahi aylar önce 15 20 gün kadar ugraşmıştım yine ama o kadar araştırmaya ragmen çözemeyip silmiştim ne var ne yok yine karşılaştım videolarla yine hevese geldim başladım uğraşa ama yok 10gün oldu neredeyse hala ugraşıorum Windows sürümüyle alakalı olsa gerek ama oynayan arkadaşın biride cıkıp demiorki ben oynuorum Windows 10 sürümüm şu vs. Diye.

Aynen hocam artık bu konulara değil de daha çok cringe konularda takılıyor insanlar.
Vallahi aylar önce 15 20 gün kadar ugraşmıştım yine ama o kadar araştırmaya ragmen çözemeyip silmiştim ne var ne yok yine karşılaştım videolarla yine hevese geldim başladım uğraşa ama yok 10gün oldu neredeyse hala ugraşıorum Windows sürümüyle alakalı olsa gerek ama oynayan arkadaşın biride cıkıp demiorki ben oynuorum Windows 10 sürümüm şu vs. diye.

Hocam bu arada bende de Win 10 2004'te çalışmıyordu öbürlerini denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı