Forza Horizon 4 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Cahilbilgin

Femtopat
Daha fazla  
2 gündür oynamaktayım. Yaklaşık 12 saat oynadım dün hiçbir sıkıntı yokken bugün oyuna giriyorum biraz oynadıktan yeni birim "D" klasörünü açıyor ve oyun kapanıyor kendi kendine. Forza fix denedim, farklı oturum denedim, driverlarım güncel ancak ne yaptıysam çözemiyorum. Oyunu iade de edemiyorum, bir bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir mi?
Not: Forza Fix'i oyuna girince açıp + tuşuna basarak kullandım, eğer farklı bir kullanışı varsa aydınlatın lütfen.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Üçünü de dene.
@Cahilbilgin İşe yaradı mı hocam?

Son düzenleme:
Yok hocam olmuyor yeni bir oturum açıp denediğimde tekrar "D" diski için yapılacak yöntemleri seçin tarzı bir şeyler diyor HDD daha yeni 2 aylık bir sorun oldugunun zannetmiyorum onunla ilgili. Nasıl çözeceğiz acaba çok merak ediyorum içime dert oldu.

Geri
Yukarı