Çözüldü Forza Horizon 4 oyundan atma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Son zamanlarda en çok oynadığım oyun FH4. Masaüstünde en ufak sorun olmadan saatlerce oynayabiliyorum ama laptopumda (8750H işlemci, 1070 ekran kartı) bahsettiğiniz sorunu yaşıyorum. Her zaman olmuyor ama. Altta MSI Afterburner çalışıyorsa nedeni bu olabilir, FH4 Afterburner'u hiç sevmiyor zira.
Bilgisayarın özellikleri nedir?
AMD Ryzen™ 5 3600 - B450 GAMING PLUS MAX - CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16 DDR4 (3400MHz O.C) - Kingston 250GB A2000 Serisi NVMe M.2 SSD - TOSHIBA OCZ 240GB TR200 - Toshiba 3.5" 500GB SATA 3.0 32MB Önbellek 7200Rpm Harddisk - WD Blue 3,5" 2TB - Seagate 2,5" 1TB Expansion - MSİ RADEON RX VEGA 56 Blower(Dual BIOS, GTX 1080 Killer) - RAMPAGE REDSKY - COOLER MASTER MWE 650W 80 PLUS Silver - AOC 24" C24G1 144Hz 1ms FreeSync

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Handsome Reis tarafından önerilen bu çözümü deneyin.
Bu sık karşılaşılan bir sorun.

Oyunda sorun var. Ben de çok yaşadım bu durumu. Forza Fix diye bir uygulama var onunla birlikte çalıştırman gerekiyor ancak o da explorer.exe'yi durduruyor.

Son zamanlarda en çok oynadığım oyun FH4. Masaüstünde en ufak sorun olmadan saatlerce oynayabiliyorum ama laptopumda (8750H işlemci, 1070 ekran kartı) bahsettiğiniz sorunu yaşıyorum. Her zaman olmuyor ama. Altta MSI Afterburner çalışıyorsa nedeni bu olabilir, FH4 Afterburner'u hiç sevmiyor zira.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı