Forza Horizon 4 oyundan atma ve ekran yırtılması

elon_muskk

Hectopat
Evet, Steam'den indirimli şekilde Forza'yı aldım ve bir süre oynadıktan sonra oyundan atıyor ve ekranda bazen şunlar oluyor. Sebebi nedir? Çaresi nedir?
Ekran Kartı: RX 590 (güncel sürüm)

forzahorizon4.jpg

forzahorizon4_2.jpg

forzahorizon4_3.jpg

forzahorizon4_4.jpg

Tek çare fix yemesini beklemek maalesef. Monster bilgisayarda çok rahat oynanıyor Steam versiyonu şu ana kadar hiç atma yaşamadım. FPS düşüklüğü de yok. Büyük ihtimal sadece masaüstü bilgisayarlarda var bu sorun. Masaüstünde atma yaşamasam da grafik ayarları kaydedilmiyor, 50FPS üstüne çıkmıyor.

Tek çare fix yemesini beklemek maalesef. Monster bilgisayarda çok rahat oynanıyor Steam versiyonu şu ana kadar hiç atma yaşamadım. FPS düşüklüğü de yok. Büyük ihtimal sadece masaüstü bilgisayarlarda var bu sorun. Masaüstünde atma yaşamasam da grafik ayarları kaydedilmiyor, 50FPS üstüne çıkmıyor.
Bende FPS sıkıntısı yok, gayet ultra ayarlarda 90 FPS alıyyorum.

RX 560 ekran kartım var ve arada FPS drop dışında herhangi bir sorun çekmiyorum ama son günlerde forum üzerinde sizin açtığınız konuya benzer konuları çok sık görmeye başladım kesin olan bir şey varsa oda FH4'ün Steam sürümünün kesinlikle sıkıntılı olduğudur tek çaremiz güncelleme beklemek gibi geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı