Forza Horizon 4 oyundan atma

Okoza

Decapat
İyi günler, Forza oyununda sürekli olarak oyundan düşüyorum. Hiçbir uyarı ekranı vermiyor. Yüklenme ekranındayken de oluyor, normal sürüş sırasındayken de. Driverlerim güncel, sistemim oyun için gayet yeterli. Sorunun neden kaynaklı olduğunu bir türlü bulamadım. .

İyi günler, Forza oyununda sürekli olarak oyundan düşüyorum. Hiçbir uyarı ekranı vermiyor. Yüklenme ekranındayken de oluyor, normal sürüş sırasındayken de. Driverlerim güncel, sistemim oyun için gayet yeterli. Sorunun neden kaynaklı olduğunu bir türlü bulamadım. .
Bende de az önce attı. Atmadan önce takılmalar oldu mu?

Steam üzerinden aldıysanız birçok kişide bu sorun var maalesef ara sıra fix geliyor umarım düzeltilir. Forza Fix 2.0 vardı ben onu kullanıyordum geçen sene isterseniz onu deneyin derim.

Peki optimizasyon ile alakalı bir sorun olup olmadığını biliyor musun?

Steam üzerinden aldıysanız bir çok kişide bu sorun var maalesef ara sıra fix geliyor umarım düzeltilir. Forza Fix 2.0 vardı ben onu kullanıyordum geçen sene isterseniz onu deneyin derim.
Sanırım son çare bu. Ek olarak, sadece oyun içinde de oyundan atma sorunu olmuyor. Oyuna girerken de sürekli oyundan atıyordu, Xbox hesabımdan çıkış yapıp tekrardan girdim ve sorun düzelmişti.
Peki optimizasyon ile alakalı bir sorun olup olmadığını biliyor musun?
Tabi ki olabilir ancak oyundan düşmediğim esnada stabil fps alabiliyorum.
Steam'den aldıysan oyun bozuk herkesi atıyor.
Arkadaşlarımla birlikte aldık ama onlarda böyle bir sorun olmadı. Ben AMD ekran kartı kullanıyorum, onlar ise Nvidia.

Sanırım son çare bu. Ek olarak, sadece oyun içinde de oyundan atma sorunu olmuyor. Oyuna girerken de sürekli oyundan atıyordu, Xbox hesabımdan çıkış yapıp tekrardan girdim ve sorun düzelmişti.

Tabi ki olabilir ancak oyundan düşmediğim esnada stabil FPS alabiliyorum.

Arkadaşlarımla birlikte aldık ama onlarda böyle bir sorun olmadı. Ben AMD ekran kartı kullanıyorum, onlar ise NVIDIA.

5 arkadaş aldık hepimizde bu sorun var arada güncellemeler geliyor ama aynı b*kun lajiverti.

Geri
Yukarı