Forza Horizon 4 pişman eder mi?

havucarr0t

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Forza Horizon 4 aldım fakat kuzenimle konuşuyoduk, kuzenim dedi ki "92 TL Forza'ya verilmez, başka oyunlar alırsın." dedi. Biraz üzüldüm çünkü sadece 92TL Steam bakiyem vardı. Bilmiyorum arkadaşlar, şu an iade etsem mi, etmesem mi diye sizin fikirlerinizi merak ediyorum. Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.
Son olarak da Forza Horizon 5 çıkıcak diyorlarmış arkadaşlar, onun çıkması sizce ne kadar sürer? Bence daha bekletirler çünkü Steam'de bayağı büyük ilgi gördü oyun. Daha devam ettirirler aynı GTA 5 Online'ın hala sevilme misali gibi.
(Bu arada çok da heveslendim ya, ortalama güzel bir sistemim var direksiyonum yok.)

Dünyadaki en ucuz fiyat bizde, pişman etmez.

Son düzenleme:
Şimdi öncelikle FH4 Steam'da aşırı uygun almanınızı şiddetle öneriyorum, ikincisi oyunu açınca intro ekranında atarsa korkma hemen iade etme, aile ve hesap ayarlarından yeni kullanıcı açıp öyle girin düzelicektir. FH4 oynayarak keyif alabilirsin özellikle benim gibi BMW sevdalısıysan sürekli açar oynarsınız. Yeni bir güncelleme gelecekmiş bir arkadaş forumda konu açmıştı sanırsam optimizasyon sorunları düzelicekmiş, eğer düzelirse daha da zevkleneceksiniz çünkü ben bile düşük FPS almaktayım, 10 ay önce paylaşılan i5 2400 RX550 FH4 videosunda bile arkadaş 1440p Low 40FPS alırken ben 768p orta ayarlar 55-60 FPS almaktayım.

BMW M4 by Clafeny.

bmwmisinbe.png

Yeni konular

Geri
Yukarı