Forza Horizon 4 hangi araba seçilmeli?

Sahne arkası denen yerde sadece bilet ile alınan arabalar satılıyor, genellikle fiyatları CR bakımından yüksek oluyor. Sezonluk etkinlikte haftalık bilette mesela %50 tamamladığınızda oyun size bir adet bilet veriyor. Ama bu her zaman gelmiyor ve kazanması biraz zor. Bu arabaları ise haritada bulunan mor "H" işaretine giderek bakabilirsiniz. Normalde Ferrari 599xx EVO aracı 2. el mağazasında 10.000.000 CR ise orada bir bilet, sadece etkinlik yaparak o aracı bedavaya alabilirsiniz.

Sahne arkası denen yerde sadece bilet ile alınan arabalar satılıyor, genellikle fiyatları cr bakımından yüksek oluyor. Sezonluk etkinlikte haftalık bilette mesela %50 tamamladığınızda oyun size bir adet bilet veriyor. Ama bu her zaman gelmiyor ve kazanması biraz zor. Bu arabaları ise haritada bulunan mor "h" işaretine giderek bakabilirsiniz. Normalde Ferrari 599xx EVO aracı 2. el mağazasında 10.000.000 cr ise orada bir bilet, sadece etkinlik yaparak o aracı bedavaya alabilirsiniz.

Bileti nasıl alacağım?

İstatistiklere çok takılmayın bu oyunda, en iyi araba diyebileceğimiz bir araç da yok, bir sürü çok güzel araba var ve aralarındaki fark çok çok az, öne geçtikleri alanlar farklı, bazıları düz yollarda hızlarıyla öne geçerken bazıları kavşaklarda hatta bazıları frenlemeyle bile öne geçebiliyor. S1 sınıfında yaklaşık 30-40 tane aracım var ve 5-10 tanesini sık sık oynuyorum.

Sezonluk etkinlikleri tamamlayarak, belirli yüzeyi geçtiğinizde oyun size veriyor bileti. O etkinlikleri tamamlamanız lazım. Menüde pembe olan, çalma listesi yazan yerde görevler var onları tamamlayacaksanız.

Bende açık değilmiş şu an. Yıldız almam gerekiyormuş.
Sezonluk etkinlikleri tamamlayarak, belirli yüzeyi geçtiğinizde oyun size veriyor bileti. O etkinlikleri tamamlamanız lazım. Menüde pembe olan, çalma listesi yazan yerde görevler var onları tamamlayacaksanız.

Hocam 1.8m param var 599X alınır mı?

Son düzenleme:
Hocam 1.8m param var 599X alınır mı?

Normal 599 X ve GTO almaya değmez, bahsettiğimiz araç sadece ve sadece sahne arkasında ve 2. El dükkanında satılıyor. Tam adı Ferrari 599XX Evolution olarak geçer. 2. El ücreti yakın zamanda kontrol etmedim ama 10M CR civarı.

Ayrıca ilk seviyelerde paranızı harcamayın, eldekileri modifiye edin onlarla zaten çoğu etkinliğe girebilirsiniz. İlk 60-70 seviyeye kadar büyük çaplı harcamalardan kaçının, zaten gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

Normal 599 X ve gto almaya değmez, bahsettiğimiz araç sadece ve sadece sahne arkasında ve 2. el dükkanında satılıyor. Tam adı Ferrari 599xx evolution olarak geçer. 2. el ücreti yakın zamanda kontrol etmedim ama 10M cr civarı.

Ayrıca ilk seviyelerde paranızı harcamayın, eldekileri modifiye edin onlarla zaten çoğu etkinliğe girebilirsiniz. İlk 60-70 seviyeye kadar büyük çaplı harcamalardan kaçının, zaten gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

Şu sahne arkası biletini nasıl alacağız? Bir türlü yapamadım.

Huayra ve Ford GT 'nin yol tutuşuna bayılıyorum. Aynı zamanda Ferrariler de güzel yol tutuyor. Lamborglar çok kayıyor 😁
Oyundan ekleyebilirsin beni nick : Jushcced
Yardımcı olurum beraber takılırız. Başka oyuncu arkadaşı arayan varsa ekleyebilir.

Hocam o şansa bağlı, o hafta ödüller arasında olması lazım. Genellikle 1 ay ilerlemesinde oluyor. Ama bazen haftalık ilerlemede araba yerine bilet oluyor. Her hafta etkinlikler, her ay sezon değişiyor. O zaman yakalarsınız bir tane bilet.

Geri
Yukarı