Forza Horizon 4 "sistem düşük" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

ByPranga

Kilopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4'ü açarken; "sisteminiz düşük, haberiniz olsun" hatasını veriyor. Oyunu başlayıp yarım saat oynadıktan sonra kendini kapatıyor.

Bilgisayar Monster Abra 16.6.3 sürümü. i5 10 nesil işlemci, 8 GB RAM ve 1650 Ti ekran kartı var.

Sebebi ne olabilir? İşletim sistemi crack, ondan olabilir mi? Driverların hepsi güncel, kontrol ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza Horizon 4'ü açarken; "sisteminiz düşük, haberiniz olsun" hatasını veriyor. Oyunu başlayıp yarım saat oynadıktan sonra kendini kapatıyor. Bilgisayar Monster Abra 16.6.3 sürümü. i5 10 nesil işlemci, 8 GB RAM ve 1650 Ti ekran kartı var. Sebebi ne olabilir? İşletim sistemi crack, ondan olabilir mi? Driverların hepsi güncel, kontrol ettim.

Hocam sorunu çözdünüz 3 aydır çözemiyorum sorunu. Bilgisayara format dahi attım her siteden baktım yaklaşık 5 6 farklı yol denedim olmadı. Formatla olur bilgisayarda virüs vardır dedim yine olmadı. Çözdüyseniz yardım eder misiniz?

2 ay önce aldığım Lenovo Ideapad Gaming3 15ARH05 ile güncel orijinal win 10 güncel steam sürümü Forza Horizon 4 ile Aynı hatayı alıyorum. Tamama basıp oyuna girebiliyorum ve hiçbir ayarım sıfırlanmıyor. Ekstrem ayarlarda 50 üstü fps alıyorum takılma yok. Fakat açılışta bir de tamam a basmak çok can sıkıcı olmaya başlıyor.

2 ay önce aldığım Lenovo Ideapad Gaming3 15ARH05 ile güncel orijinal win 10 güncel steam sürümü Forza Horizon 4 ile Aynı hatayı alıyorum. Tamama basıp oyuna girebiliyorum ve hiçbir ayarım sıfırlanmıyor. Ekstrem ayarlarda 50 üstü fps alıyorum takılma yok. Fakat açılışta bir de tamam a basmak çok can sıkıcı olmaya başlıyor.
Donanımsal RAM 16 GB yapınca sorun yok ama 8 GB olunca sorun oluyor.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı