Çözüldü Forza Horizon 4 Slow Motion Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

chorbadeluxe

Hectopat
Ben Forza Horizon 4'ü 1 yılı aşkın süredir oynuyorum. Oyunda hiçbir sıkıntı yoktu. Ancak son 1 haftadır oyunda Single veya multiplayer fark etmeksizin sürekli Slow Motion'a giriyorum. Oyunu silip tekrar indirdim her disk için denedim fakat sonuç hep aynı. Ve bazen Slow Motion'a girerken yukarıda yavaş ağ bağlantısı diyor fakat İnternetimde herhangi bir problem yok. Lütfen yardım edin oyundan aldığım bütün zevki mahvediyor.
Ben Forza Horizon 4'ü 1 yılı aşkın süredir oynuyorum. Oyunda hiçbir sıkıntı yoktu. Ancak son 1 haftadır oyunda Single veya multiplayer fark etmeksizin sürekli Slow Motion'a giriyorum. Oyunu silip tekrar indirdim her disk için denedim fakat sonuç hep aynı. Ve bazen Slow Motion'a girerken yukarıda yavaş ağ bağlantısı diyor fakat İnternetimde herhangi bir problem yok. Lütfen yardım edin oyundan aldığım bütün zevki mahvediyor.
Sorunu çözdüm sadece video ayarlarından dikey senkronizasyon'u kapatıp fps'i 60'a sabitledim

Son düzenleme:
Ben Forza Horizon 4'ü 1 yılı aşkın süredir oynuyorum. Oyunda hiçbir sıkıntı yoktu. Ancak son 1 haftadır oyunda Single veya multiplayer fark etmeksizin sürekli Slow Motion'a giriyorum. Oyunu silip tekrar indirdim her disk için denedim fakat sonuç hep aynı. Ve bazen Slow Motion'a girerken yukarıda yavaş ağ bağlantısı diyor fakat internetimde herhangi bir problem yok. Lütfen yardım edin oyundan aldığım bütün zevki mahvediyor.

Sorunu çözdüm sadece video ayarlarından dikey senkronizasyon'u kapatıp FPS'i 60'a sabitledim.

Bende de oluyordu. Dediğinizi yaptım sorun düzeldi. Eleyici oynanmıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı